بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی استانداری البرز  را به اطلاع میرساند:
اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می‌شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت‌ها می‌گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره‌ی نوع و نحوه‌ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت می‌گردد.
این استانداری خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران تنها آن دسته از اطلاعاتی را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می‌کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می‌نماید.
اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان و تکمیل کنندگان فرم‌های موجود در تارنمای این استانداری صرفاً برای ارائه خدمات و بهبود کیفیت محتوای سایت، مورد استفاده قرار می‌گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، با فرد یا موسسه‌ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت.
تارنمای استانداری البرز امکان ثبت و پیگیری پیشنهادات، درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق منوی "فرم نظرسنجی خدمات" و هم از طریق فرم "نظرسنجی میز خدمت" دارا می باشد. هم چنین جهت ارتباط با سرمایه گذاران محترم فرم "ارتباط مستقیم استاندار باسرمایه گذاران"بر روی سایت قرار دارد. در این قسمت شما می‌توانید با حوزه‌های مختلف سازمان به صورت تمام وقت و در 7 روز هفته و 24 ساعت روز، تماس برقرار نمایید.
پس از ثبت درخواست یا شکایت، در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری و به متقاضی اعلام می‌گردد.
تارنمای استانداری  البرز به صورت تمام وقت در دسترس بوده و در صورت بروز هر گونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.
 

 

ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۶۳۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۲۳ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۶۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۲۰۹۵۸۲ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026