تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۳ ساعت : ۱۱:۲۴

مدیریت مصرف و مصرف بهینه بویژه در برق و آب یک اصل اساسی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی در نشست مدیریت تولید و مصرف برق در تابستان ۱۴۰۳گفت: ضمن تشکر از حضور مردم شریف استان در حماسه انتخابات ریاست جمهوری، بر این باور هستیم که با توجه به فصل گرما و پیک مصرف انرژی، مدیریت مصرف و مصرف بهینه بویژه در برق و آب یک اصل اساسی است.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، نشست برنامه ریزی و هماهنگی جهت بسته اضطراری مدیریت تولید و مصرف برق در تابستان ۱۴۰۳ به ریاست دکتر ولی پوری معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز امروز یکشنبه ۱۷ تیرماه در سالن جلسات شهدای دولت استانداری برگزار شد.

در این نشست پس از استماع نظرات نمایندگان ادارات و صنایع تولیدی استان، معاون سیاسی استاندار البرز گفت: ضمن تشکر از حضور مردم شریف استان در حماسه انتخابات ریاست جمهوری، بر این باور هستیم که با توجه فصل گرما و پیک مصرف انرژی، مدیریت مصرف و مصرف بهینه بویژه در برق و آب یک اصل اساسی  است.

ولی پوری افزود: این نشست به دستور استاندار و در راستای مصوبات شورای عالی امنیت ملی جهت مدیریت پیک مصرف و رفاه شهروندان و مردم عزیز  تشکیل شده تا این ایام را پشت سر بگذاریم.

این مسئول تصریح کرد: واحدهای تولیدی، اصناف، ادارات دولتی و ... همه مدیریت بهینه مصرف و صرفه جویی در مصرف در اولویت قرار دهند و اطلاع رسانی و فرهنگ سازی مناسب نیز در این زمینه در اولویت باشد.


فایل دانلود:

کد خبر : 36668

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۷۶۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

#ShowCity##ShowTime# #btnCalculate#
بازدید امروز : ۱۴۳۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز : ۱ نفر
کل بازدیدکنندگان : ۶۱۰۹۷۴نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.