تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ ساعت : ۲۲:۳۸

اختتامیه نمایشگاه آثار هنری و صنایع دستی نخبگان اتباع و مهاجرین خارجی البرز

نمایشگاه آثار هنری و صنایع دستی نخبگان اتباع و مهاجرین خارجی ساکن در استان البرز روز یکشنبه ۲۰ خرداد ماه۱۴۰۳ با حضور مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز در مجتمع فرهنگی میلاد کرج به کار خود پایان داد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز؛ در این نمایشگاه آثار هنری مختلفی در زمینه نقاشی، صنایع دستی، گل و گیاه، مجسمه سازی و لباس ، ویژه کشور افغانستان که توسط هنرمندان افغانستانی خلق شده بود به مدت ۲ روز در معرض نمایش قرار گرفت.

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز گفت: هدف از برپایی این نمایشگاه ایجاد فرصتی برای هنرمندان و نخبگان اتباع و مهاجرین خارجی به منظور کسب مهارت های بیشتر برای حضور مثمر ثمر در کشور خود پس از بازگشت از ایران است.

دهقان شیری افزود: رویکرد دولت جمهوری اسلامی ایران برای اتباع و مهاجرین خارجی فرصت محور بوده و باید با وحدت در مسیر امت واحد اسلامی پیش رفت.

درپایان مراسم اختتامیه نمایشگاه آثار هنری و صنایع دستی نخبگان اتباع و مهاجرین افغانستانی ساکن استان البرز که با عنوان "از خود باوری تا توانمندی افغانستانیها" برگزار شده بود، شماری از نخبگان و هنرمندان ،خانواده های شهدای لشکر فاطمیون در استان البرز،مسئولین غرفه داران نمایشگاه به دلیل داشتن ایده های برتر هنری و خلق آثار قابل توجه قدردانی شد.

فایل دانلود:

کد خبر : 36508

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۷۵

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

#ShowCity##ShowTime# #btnCalculate#
بازدید امروز : ۹۲۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز : ۳ نفر
کل بازدیدکنندگان : ۶۱۰۹۶۷نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.