تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ ساعت : ۱۰:۳۸

کسب رتبه اول آموزش کارکنان در سطح استانداریهای سراسر کشور توسط استانداری البرز

استانداری البرز در ۹ شاخص از فعالیت های آموزشی رتبه نخست کشوری را در بین استانداری های سراسر کشور کسب کرد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز؛ "کاوه حدادپور" معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گفت : مطابق با اعلام وزارت کشور در خصوص نتایج ارزیابی فعالیت های آموزش کارکنان کشور در ابعاد شغلی ، تخصصی و عمومی استانداری های سراسر کشور در طول سال ۱۴۰۲ ، استانداری البرز در 9 شاخص از فعالیت های آموزشی رتبه نخست کشوری را در بین استانداری های سراسر کشور کسب نمود.
 وی افزود:شاخص های اعلامی در دو بخش: آموزش های مرتبط با دوره های ویژه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و گزارش اطلاعات دوره های  آموزشی برگزار شده با جامعه هدف کارکنان و مدیران ستاد و صف استانداریها ، مورد ارزیابی و داوری قرار گرفتند. 
حدادپور خاطرنشان ساخت:شاخص های ارزیابی شده شامل : (تعداد و مدت دوره های آموزشی انتخابات ، تعداد فراگیران و سرانه نفر ساعت دوره های آموزشی انتخابات، سرانه کل دوره های آموزشی ، کیفیت دوره های آموزشی شغلی سازمانی ، شاخص وزنی دوره ها ، تعداد دوره ها ، مدت و تعداد فراگیران دوره های آموزشی می باشد.
وی با اشاره به اینکه ؛ خداوند منان را شکرگذاریم که توانستیم با رهنمودها و تاکیدات استاندار محترم پیرامون اهمیت برنامه ریزی آموزشی و برگزاری دوره های عمومی و شغلی مورد نیاز سازمان و کارکنان ستاد و صف استان در جهت افزایش بهره وری سازمانی و کیفیت بخشی به خدمات ارائه شده ، فرمانداریها ، دفاتر و ادارات کل ستاد و بخشداریهای تابعه استان را تقویت و برای اولین بار به این جایگاه مهم دست پیدا کنیم . این در حالیست که استانداری البرز در حوزه پژوهش نیز در سال ۱۴۰۲ برای دومین سال متوالی در ۱۲ شاخص تخصصی رتبه نخست کشور را کسب نمود .

فایل دانلود:

کد خبر : 36492

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۱۳۴

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

#ShowCity##ShowTime# #btnCalculate#
بازدید امروز : ۸۶۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز : ۳ نفر
کل بازدیدکنندگان : ۶۱۰۹۶۷نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.