تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ ساعت : ۲۱:۲۰

برگزاری نشست مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز با مدیران دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی استان

نشست مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز با مدیران دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز در روز سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ جلسه هماهنگی طرح ها و بخشنامه های ابلاغی از سوی سازمان ملی مهاجرین در سال جدید به ریاست دهقان شیری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی با حضور مدیران دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع استان برگزار شد.
در ابتدای جلسه دهقان شیری ضمن تبریک تقارن بهار طبیعت و بهار عبادت، شهادت مستشاران کشور توسط رژیم اسرائیل در کشور سوریه را تبریک و تسلیت گفت . 
وی ضمن تبیین اقدامات جهادی صورت گرفته در سال ۱۴۰۲ و با اشاره به حجم گسترده ارباب رجوع، تحویل ۲۴ هزار کارت هوشمند و همزمانی این طرح با طرح گذرنامه، ثبت نام حدود ۱۰ هزار تبعه خارجی در طرح جذب، مدیریت منابع مالی و سپرده گذاری اتباع خارجی در زنجیره تولید، از زحمات مدیران و کارکنان دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی تقدیر و تشکر نمود. 
در ادامه مدیران دفاتر ضمن بیان برنامه ها و نقطه نظرات خود، به بحث و تبادل نظر پرداختند. 
در پایان مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی گفت : اتباع خارجی که در طرح جذب، مدیریت منابع مالی و سپرده گذاری شرکت کرده و وجه خود را تکمیل نموده اند پس از نوبت دهی و اعلام از سوی دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی می‌توانند جهت دریافت کارت هوشمند مراجعه نمایند.

فایل دانلود:

کد خبر : 35978

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۸۲

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.