تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت : ۱۶:۰۸

البرز پنجمین استان پرتردد کشور در نوروز ۱۴۰۳

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با اشاره به اینکه البرز تاکنون پنجمین استان پر تردد کشور در نوروز ۱۴۰۳ بوده‌ است، اظهار داشت: بر اساس آمار مرکز تحلیل داده‌های پلیس راهور در بازه زمانی ۲۴ اسفند لغایت ۱۰ فروردین، حجم تردد وسایل نقلیه در طرح نوروزی ۱۴۰۳ در سطح کشور بیش از ۴۲۶ میلیون تردد ثبت شده که از این میزان بیش از ۲۲ میلیون تردد مربوط به استان البرز است که در مقایسه با نوروز سال گذشته با دو درصد رشد مواجه بوده است.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، "احمد افضلی" با بیان این مطلب در حاشیه بازدید از مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان که به همراه مدیر کل مدیریت بحران، مدیرکل امور روستایی استانداری و مسئولان مربوطه انجام شد، گفت: بیشترین حجم تردد در آزادراه‌های کشور مربوط به آزادراه تهران_ کرج، کرج_ تهران و آزادراه تهران_کرج در پل کلاک بوده که بیانگر اهمیت و جایگاه این استان در حوزه راه‌های کشور است.
 افضلی همچنین خاطرنشان کرد: بر اساس گزارش‌های آماری موجود در حوزه تصادفات منجر به فوت درون شهری خوشبختانه در البرز تصادف منجر به فوت نداشته‌ایم که این آمار در مقایسه با نوروز سال گذشته ۴ نفر بوده است.
 وی افزود: در حوزه تصادفات فوتی برون شهری متاسفانه دو نفر جان خود را از دست داده‌اند که این میزان در سال گذشته ۹ نفر بوده است. 
جانشین ستاد خدمات سفر نوروزی استان البرز در پایان سخنان خود با تاکید بر اینکه امیدواریم به واسطه تدابیر اندیشیده شده تعطیلات نوروزی با کمترین میزان تخلفات و تصادفات مواجه باشیم، یادآور شد: بر اساس تاکیدات استاندار البرز تمامی برنامه‌های نوروزی استان بر محور به صفر رساندن میزان تصادفات به منظور فراهم کردن بسترهای لازم برای تامین امنیت مسافران نوروزی بوده که خوشبختانه این مهم تاکنون محقق شده است.
گفتنی است در پایان این بازدید، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز به شهرستان چهارباغ رفت تا از نزدیک از مراکز نوروزی این شهرستان بازدید بعمل آورد.

فایل دانلود:

کد خبر : 35965

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۸۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.