تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۲ ساعت : ۱۱:۱۰

مجموعه جرائم در البرز کاهش یافته است/استقرار نگهبان و پلیس یاران در محله ها تاثیر بسزایی در کاهش جرائم و افزایش امنیت دارد/یکی از مولفه های مهم شکوفایی اقتصادی، امنیت و احساس امنیت است

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: استقرار نگهبان در تمامی محله های استان عاملی بسیار موثر در افزایش امنیت و کاهش جرائمی همچون سرقت، محسوب می‌شود که انتظار می‌رود در این راستا فرهنگ سازی و اقدامات لازم صورت گیرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مجتبی عبداللهی در نشست با سردار هداوند فرماندهی فراجا، جمعی از مجموعه فراجای استان و موسسات حفاظتی و مراقبتی که روز چهارشنبه ۱۹ مهرماه ۱۴۰۲ در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از فعالان و ایثارگران حوزه نظم و امنیت، افزود: هفته نیروی انتظامی فرصتی است که از خدمات بزرگان، فرماندهان، مسئولان و خانواده نیروی انتظامی تجلیل کنیم و شهدای این عرصه را ارج نهیم. وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی )، ادامه داد: فرماندهان و مسئولان نیروی انتظامی باید به گونه ای عمل کنند که برداشت مردم از آنها نیروهایی مقتدر، عادل و هوشیار باشد. عبداللهی گفت: بر اساس منویات فرمانده معظم کل قوا، اولویت مسائل کشور اقتصاد و معیشت مردم است و با همین نگاه سال ۱۴۰۲ مهار تورم، رشد تولید نامگذاری شد. وی افزود: یکی از مولفه های مهم برای پویایی و تحرک اقتصادی، امنیت و احساس امنیت است که بخش بزرگی از مسئولیت این عوامل بر دوش خانواده بزرگ فراجا است. استاندار البرز گفت: حوزه ها و مراکز حفاظتی و مراقبتی کمک کار و یاور نیروی انتظامی هستند و موسسان این مراکز افراد مجرب نیروهای انتظامی هستند. وی افزود: کارکنان مراکز مراقبتی و حفاظتی این شغل را با هدف و اشتیاق برقراری نظم و امنیت انتخاب کرده اند که قابل تقدیر است از این رو باید به وظایف خود آگاه باشند. عبداللهی با اشاره به اینکه البرز پرتراکم ترین استان کشور است، گفت: این حجم از جمعیت در مساحتی محدود، اهمیت برقراری امنیت را دوچندان می کند و برای این منظور باید از توان مراکز حفاظتی و مراقبتی بهره بیشتری بگیریم. وی افزود: اکنون شاهد کاهش بسیاری از جرائم در استان هستیم و اقدامات قرارگاهی، برنامه ریزی های ویژه و تعامل ویژه مجموعه شورای تامین استان بویژه نیروی انتظامی استان نیز تاثیر بسزایی در این دستاورد داشته است. استاندار البرز گفت: استقرار نگهبان در تمامی محله های استان عاملی بسیار موثر در افزایش امنیت و کاهش جرائمی همچون سرقت، محسوب می‌شود که انتظار می‌رود در این راستا فرهنگ سازی و اقدامات لازم صورت گیرد.  در پایان نیز جمعی از پلیس یاران موسسات حفاظتی و مراقبتی مورد تجلیل قرار گرفتند.

فایل دانلود:

کد خبر : 33944

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۶۱۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

#ShowCity##ShowTime# #btnCalculate#
بازدید امروز : ۹۰۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز : ۳ نفر
کل بازدیدکنندگان : ۶۱۰۹۶۷نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.