تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت : ۱۱:۳۵

روند پیشرفت پروژه های بیمارستانی استان رصد می شود/هیچ مدیری برای خدمت به مردم در نهادهای نظارتی مواخذه نمی شود/مدیران با جرأت و جسارت بیشتری برای پیشبرد اهداف توسعه ای استان ورود کنند/نقش شوراهای اسلامی و شهرداران استان در مشارکت های اجتماعی پررنگ تر شوند/مراحل اجرای ساخت بیمارستان ۵۰۰ تختی مصوب سفر رئیس جمهور هر چه سریع تر آغاز شود

نماینده عالی دولت در استان البرز ساخت مراکز بهداشتی و درمانی اعم از بیمارستان، درمانگاه و کلینیک های کوچک و بزرگ برای افزایش خدمات به مردم و تقویت سرانه ها در قالب یک نهضت مهم مورد توجه قرار گیرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مجتبی عبداللهی در جلسه بررسی روند پیشرفت پروژه های بهداشتی و درمانی استان که روز شنبه ۸ مهرماه ۱۴۰۲ در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، افزود: با جلسات و بازدید های مستمر و جلب توجه ملی از طریق دیدار ها و مکاتبات صورت گرفته، پیشرفت و تکمیل پروژه های بیمارستانی استان تسریع شده و تاکنون دستاوردهای بسیار خوبی حاصل شده است.
وی ادامه داد: اکنون مصمم هستیم با اراده ای ویژه خدمات بهداشتی و درمانی را در استان افزایش دهیم ولی ضرورت دارد مدیران مربوطه و شهرداری ها با جرأت و جسارت بیشتری وارد عمل شوند.
عبداللهی خطاب به مدیران گفت: هیچ دستگاه نظارتی، مدیری را برای خدمت به مردم مورد مواخذه قرار نمی دهد بنابراین در اعطای مجوزها و اختصاص امکانات بویژه در حوزه بهداشت و درمان مردم، تردید نداشته باشید.
وی افزود: پست و جایگاه برای هیچ کس ماندگار نیست آنچه از مدیران باقی می ماند، کیفیت خدمت به مردم است بنابراین چنین رویکردی را باید پیش بگیرید.
استاندار البرز با تاکید بر اهمیت تکمیل و راه اندازی بیمارستان طالقان و ضرورت تعامل شهرداری برای این منظور، حفاظت از سلامت و جان مردم را یک مسئولیت خطیر دانست.
وی سرعت بخشی به ساخت و راه اندازی بیمارستان های تامین اجتماعی با توجه به جامعه بزرگ بیمه شدگان در تمامی شهرستان ها بویژه کرج اشاره کرد و از مدیرکل تامین اجتماعی خواست برای این امر اهتمام و جدیت داشته باشد.
عبداللهی افزود: ساخت بیمارستان کمالشهر زیر ذره بین رئیس جمهور محترم است چراکه نیاز جدی مردم است و باید در زمان مقرر به پایان برسد. وی گفت: شهرداری ها در خصوص تکمیل و بهره برداری پروژه های درمانی نقش مهمی دارند و باید تعامل بیشتری داشته باشند چون مشارکت اجتماعی و ایجاد رفاه برای مردم، مهمترین ماموریت شهرداران و شوراهای اسلامی شهر است.
استاندار البرز افزود: دانشگاه علوم پزشکی استان باید در خصوص تمامی اراضی متعلق به خود طرح و برنامه ارائه دهد.
وی گفت: مراحل جانمایی و اجرای طرح بیمارستان ۵۰۰ تختی مصوب سفر رئیس جمهور محترم به استان هر چه سریع تر آغاز شود و تعلل در این امر تخطی محسوب می‌شود.
عبداللهی با اشاره به پروژه ۲۶۰ تختی سیدالشهدا در کرج، افزود: تسریع در تکمیل این بیمارستان یک ضرورت است به این دلیل که بیمارستان مدنی در شرایط کنونی پاسخگوی تعداد مراجعان نیست و باید کمک و جایگزینی مناسب داشته باشد. وی گفت: جلب مشارکت بخش خصوصی در پیشبرد پروژه تاثیر بسزایی دارد و باید راهکارهای این امر مورد بررسی و اجرا قرار گیرد.

فایل دانلود:

کد خبر : 33854

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۶۴۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

#ShowCity##ShowTime# #btnCalculate#
بازدید امروز : ۸۷۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز : ۳ نفر
کل بازدیدکنندگان : ۶۱۰۹۶۷نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.