تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت : ۱۱:۱۴

مسئولیت پذیر باشیم و بی تفاوت از کنار نیازها و کمبودهای مردم نگذریم/مجمع خیرین سلامت و بیمارستان ساز البرز پویاتر برای ارتقا سرانه های درمانی استان وارد میدان می شوند/دانشگاه علوم پزشکی البرز باید نظارت لحظه ای بر روند خدمات رسانی به مردم داشته باشد/جانمایی بیمارستان ها و مراکز درمانی البرز بر اساس بارگذاری جمعیت بازنگری می شود/جلسات بررسی مشکلات و روند حل آنها در حوزه درمان هر هفته برگزار می شود/باید تدابیری اتخاذ شود که رضایتمندی مردم و کادر درمان افزایش یابد

نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی البرز باید نظارت لحظه ای بر روند خدمات رسانی به مردم داشته باشد،گفت: باید مسئولیت پذیر باشیم و بی تفاوت از کنار نیازها و کمبودهای مردم نگذریم، ضرورت دارد که از ارتباطات شخصی خود نیز برای تقویت زیرساخت های استان استفاده کنیم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مجتبی عبداللهی در جلسه ویژه بررسی مشکلات بهداشت و درمان استان که روز شنبه پس از جلسه ستاد ملی کرونا در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، این جلسه هر هفته در روزهای شنبه با حضور اعضای مربوطه تشکیل می شود، افزود: باید نیازها، کمبودها، ظرفیت ها و مشکلات حوزه بهداشت و درمان استان با دقت و حساسیت احصا شود.
وی ادامه داد: ضرورت دارد که آنالیز دقیقی از شرایط بیمارستان های دولتی و خصوصی استان داشته باشیم و راهکارهای ارتقا رضایتمندی مردم با شرایط موجود را مورد بررسی قرار دهیم.
عبداللهی گفت: از سوی دیگر بر اساس نیازسنجی تخصصی باید بارگذاری جمعیت در نقاط مختلف استان را مد نظر قرار دهیم و برای این منظور امکانات لازم همچون بیمارستان و درمانگاه و... را پیش بینی کنیم.
وی افزود: خیرین، سرمایه گذاران، تجار، اصناف و... را می توانیم به سمت و سوی تقویت زیرساخت های استان بویژه در حوزه بهداشت و درمان هدایت کنیم و در خصوص اجرای مسئولیت های اجتماعی آنها راهکار ارائه دهیم.
استاندار البرز گفت: اکنون باید بدنبال امکانات موجود در بیمارستان ها و مراکز درمانی را برای ارائه خدمات به مردم با حداکثر توان بسیج کنیم و از سوی دیگر نیز در بخش های کلان همچون ساخت بیمارستان و تسریع در تکمیل پروژه های نیمه کاره با مسئولان ملی وارد گفتگو شویم.
وی افزود: باید مطالبات مردم و کادر بهداشت و درمان را تا جای ممکن محقق کنیم و شرایط پایدار و مطلوبی را برای ارائه خدمت فراهم کنیم.
عبداللهی گفت: ضرورت دارد ظرف دو هفته آینده مجمع خیرین سلامت و بیمارستان ساز البرز راه اندازی و پویا شود.
وی افزود: باید مسئولیت پذیر باشیم و بی تفاوت از کنار نیازها و کمبودهای مردم نگذریم، ضرورت دارد که از ارتباطات شخصی خود نیز برای تقویت زیرساخت های استان استفاده کنیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 26538

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۰۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۲۹
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۰۰۳۷۷۳۱ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

/* */