تاریخ ایجاد خبر : جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت : ۱۴:۱۷

طرح ملی مسکن در البرز با هدف ساماندهی بافت های فرسوده در البرز اجرایی می شود/مردم باید در بافت های فرسوده از مخاطرات سکونتگاه های غیررسمی آگاه شوند/ در اجرای طرح ملی مسکن باید از پیمانکاران خوش نام و مصالح باکیفیت استفاده شود

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: برای ایمن سازی محله ها و ساماندهی بافت های فرسوده، اجرای طرح ملی مسکن در البرز بسیار راهگشا خواهد بود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مجتبی عبداللهی در جلسه شورای مسکن استان که روز جمعه با حضور مشاور ویژه وزیر کشور در امور زمین و مسکن در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن تشریح شرایط البرز در خصوص سرانه ها، افزود: باید در کنار اجرای طرح های مسکن در خصوص تقویت زیرساخت ها و افزایش سرانه ها نیز اقدام شود.
وی ادامه داد: مردم در بخش قابل توجهی از البرز در بافت های فرسوده سکونت دارند که این امر تبعات بسیاری نیز بویژه در بروز بحران های طبیعی و غیرطبیعی دارد.
عبداللهی گفت: برای ایمن سازی محله ها و ساماندهی بافت های فرسوده، اجرای طرح ملی مسکن در البرز بسیار راهگشا خواهد بود.
وی افزود: برای نیل به این منظور باید از ظرفیت دفاتر تسهیل گری استفاده کنیم و محله به محله مردم را برای ثبت نام در طرح تشویق و در خصوص مخاطرات سکونتگاه های غیررسمی آگاهی بخشیم.
استاندار البرز گفت: شهرداری ها باید با تمام توان ورود کنند و از این فرصت برای ساماندهی بافت های فرسوده استفاده کنند چراکه اجرای آن به نفع مردم و مدیریت شهری است.
وی افزود: مدیران مربوطه باید جلسات مشترک با حضور شهرداری ها و نظام مهندسی برگزار کنند که در کمترین زمان ممکن طرح ملی مسکن پروانه های لازم و پایان کار را دریافت کند.
عبداللهی گفت: شهرداری ها برای ساماندهی بافت های فرسوده باید پروانه رایگان بدهند تا مردم برای اقدام ترغیب شوند.
وی افزود: برای اجرای طرح ملی مسکن باید از پیمانکاران مطمئن و خوش نام و مصالح با کیفیت استفاده شود.

فایل دانلود:

کد خبر : 26536

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۰۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۱۴۲
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۰۰۳۷۸۴۴ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

/* */