تاریخ ایجاد خبر : جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت : ۱۴:۱۵

البرز دنیای زمینه های رشد و پیشرفت را دارد/ طرح مسکن ملی با رویکرد ساماندهی و احیای بافت های فرسوده و روستاها دنبال شود/ عبداللهی الگوی مدیریت پیشران در کشور است

مشاور ویژه وزیر کشور در امور زمین و مسکن با بیان اینکه البرز دنیای زمینه های رشد و پیشرفت را دارد، افزود: البرز باید رایزن های خود را به کشورهای دیگر بفرستد و ضمن ایجاد بسترهای تبادلات اقتصادی، راهکارهای کشورهای پیشرفته دنیا را در مقابله با بحران ها و بهره برداری از فرصت ها، احصا کنند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، انصاری در جلسه شورای مسکن استان که روز جمعه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سردار قاسم سلیمانی، افزود: حاج قاسم با دست خالی عراق، سوریه و لبنان را از دست آمریکا، اسرائیل و داعش نجات داد و همین ایثار و شجاعت او سبب شده که عکسش بین اقشار مختلف مردم بویژه جوانان دست به دست می چرخد.
وی ادامه داد: اکنون دکتر عبداللهی بعنوان استاندار در البرز یک فرصت است و تمامی مدیران باید در قالب اتاق های فکر از ظرفیت تجربه و اندیشه ایشان در پیشبرد امور استفاده کنند، چراکه او الگوی مدیریت پیشران در کشور است.
انصاری گفت: استاندار البرز فردی شاخص با اندیشه های بزرگ است ولی یک دست صدا ندارد بلکه باید تمامی مسئولان قوا و مدیران استان در این راستا هماهنگ و همراه باشند تا البرز را به تعالی برسانند.
وی افزود: باید از سمفونی استان یک صدای خوش آهنگ خارج شود چون توانایی های موجود با هم افزایی به توان می رسد.
مشاور ویژه وزیر کشور گفت: البرز بلحاظ طبیعی و سرمایه های بالقوه، ثروتمند ترین استان کشور است و جای خرسندی دارد که از شهر و شهرداری کار خود را آغاز کرده و به تمامی زوایای مدیریتی اشراف دارد و باید از ظرفیت ها استفاده کنید و از نماینده عالی دولت در استان تبعیت شود و با خردجمعی  و همگرایی، استان را به پایلوت توسعه کشور و الگویی برای سایر استان ها تبدیل کنید.
وی افزود: اقلیم البرز را هیچ کجای کشور ندارد، طبیعت چهار فصل این استان در گیلان و مازندران نیز یافت نمی شود و این یعنی ظرفیت برای ایجاد اماکن گردشگری در حوزه های مختلف بویژه درمانی که باید مورد بهره برداری قرار گیرد.
انصاری گفت: جمیع امکانات و ظرفیت ها موجب شده که البرز، استانی مهاجر پذیر باشد و بسیاری از استان ها مهاجر فرست هستند.
وی افزود: صنایع البرز باید با ایجاد نیروگاه های محلی و همچنین تصفیه خانه های بازچرخانی آب نسبت به تامین برق و آب مورد نیاز خود اقدام کنند.
مشاور وزیر کشور گفت: باید به سمت راه اندازی شهرهای هوشمند برویم و نیازهای مردم را به خدمات در کمترین زمان ممکن پاسخ دهیم.
وی افزود: ما مردمی هستیم که یک تنه در مقابل صدام با پشتوانه ۴۳ کشور ایستادیم پس باید شرایط کنونی را نیز بخوبی درک کنیم و با مدیریت جهادی و انقلابی استان و کشور خود را آباد کنیم.
انصاری گفت: نباید منتظر بودجه و برنامه باشیم، بر این پندار باشیم که البرز کشوری مستقل است و باید نیازهای خود را تامین کند.
وی با بیان اینکه البرز دنیای زمینه های رشد و پیشرفت را دارد، افزود: البرز باید رایزن های خود را به کشورهای دیگر بفرستد و ضمن ایجاد بسترهای تبادلات اقتصادی، راهکارهای کشورهای پیشرفته دنیا را در مقابله با بحران ها و بهره برداری از فرصت ها، احصا کنند.
مشاور ویژه وزیر کشور گفت: در اجرای طرح ملی مسکن مهر نیز باید محله به محله و روستا به روستا برای تشویق مردم به ثبت نام در طرح ملی مسکن ملی اقدام کنید.
وی افزود: باید بافت های فرسوده را در قالب این طرح ساماندهی کنیم و مستمندان نیز از فرصت داشتن مسکن برخوردار شوند.
انصاری گفت: باید به روستاها توجه ویژه ای داشته باشید و اجازه ندهید که روستاها خالی از سکنه شوند.

فایل دانلود:

کد خبر : 26535

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۵۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۲۸۴۴
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۰۰۳۷۶۵۴ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

/* */