تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت : ۱۴:۲۲

ارتقا سرانه های آموزشی و پرورش البرز نیازمند نگاه ویژه ملی است

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: از سرپرست محترم وزارت آموزش و پرورش تقاضا می شود که در راستای افزایش سرانه های آموزشی این استان، نگاه ویژه ای رامعطوف داشته باشند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در مراسم افتتاح پروژه های آموزش و پرورش استان که روز سه شنبه با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش صورت گرفت، افزود: از انسجام و هماهنگی موجود در استان بویژه تعاملی که مجموعه آموزش و پرورش البرز برای پیشبرد اهداف و پروژهای این حوزه وجود دارد نهایت قدردانی را داریم.
وی ادامه داد: زیرساخت های آموزش و پرورش استان نیز همانند بسیاری از سرانه های این استان متناسب با رشد جمعیت و مهاجرت، نیست و ارتقا زیرساخت ها از حدود 10 سال پیش که استانی مستقل شدیم با اعتبارات کافی دنبال نشده است.
شهبازی گفت: دکتر کاظمی پس از انتصاب درپست سرپرستی وزارت آموزش و پرورش البرز را بعنوان دومین مقصد سفر استانی خود قرار دادند که نشان از اشراف و توجه ایشان به مسائل آموزشی کشور دارد.
وی افزود: بهره برداری از پروژه های امروز در آستانه ماه مهر، شور، شوق و امید بیشتری را برای دانش آموزان و کادر آموزش و پرورش همراه دارد.
استاندار البرز اضافه کرد: البرز،پس از تهران مهاجرپذیرترین استان کشور است و این امر تعهدات فراوانی را برای استان همراه داشته است.
وی گفت: از سرپرست محترم وزارت آموزش و پرورش تقاضا می شود که در راستای افزایش سرانه های آموزشی این استان، نگاه ویژه ای رامعطوف داشته باشند.

فایل دانلود:

کد خبر : 25393

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۰۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۳۷۱۷
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۳۷۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۴۵۲۰۷۹ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

/* */