تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت : ۱۶:۰۵

هیچ برنامه ای در استان نباید معطل و بلاتکلیف بماند/ ایجاد بسترهای رفاه، آرامش و رضایتمندی مردم مهمترین هدف ما بعنوان کارگزاران نظام است

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: خدا را شاکریم که کاردولت با قدرت و انرژی فراوان آغاز شده و در این مسیر همه ما وظیفه داریم در هر پست و منصبی هستیم با جدیت و اهتمام لازم به روند تحقق اهداف سرعت بخشیم.به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در جلسه شورای فرمانداران، معاونان و مدیران کل استانداری که روز یکشنبه برگزار شد، با بیان اینکه باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که گویا سالها قرار است در پست های خود حاضر و پاسخگو باشیم، افزود: از سوی دیگر باید همانند سربازی جان برکف برای نظام آماده باشیم که در سنگر دیگری انجام وظیفه کنیم.
وی ادامه داد: هیچ کاری در استان نباید معطل و بلاتکلیف بماند و ضرورت دارد در چارچوب نظام جمهوری اسلامی ایران و تبعیت از سیاست های دولت محترم، برای به سرانجام رساندن پروژه ها و برنامه ها نظام مند و پویا باشیم.
شهبازی گفت: خدا را شاکریم که کاردولت با قدرت و انرژی فراوان آغاز شده و در این مسیر همه ما وظیفه داریم در هر پست و منصبی هستیم با جدیت و اهتمام لازم به روند تحقق اهداف سرعت بخشیم.
وی افزود: فرمانداران در شهرستان های 7 گانه البرز با اشراف کامل به روند پیشرفت پروژه هایی که مورد مطالبه و نیاز مردم است، نظارت داشته باشند تا هرچه سریع تر مورد بهره برداری قرارگیرد.
استاندارالبرز اضافه کرد: ایجاد بسترهای رفاه، آرامش و رضایتمندی مردم مهمترین هدف ما بعنوان کارگزاران نظام است و دراین راهی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

فایل دانلود:

کد خبر : 25378

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۵۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۳۸۴۵
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۴۰۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۴۵۲۲۰۷ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

/* */