تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت : ۱۴:۳۳

آموزش شوراهای دوره ششم می تواند تغییر و تحول قانونی در مدیریت شهری ایجاد کند

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز تاکید کرد: آموزش شوراهای دوره ششم می تواند تغییر و تحول قانونی در مدیریت شهری ایجاد کند.به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، ابوالفضل فانی با بیان این مطلب اظهار داشت: منتخبین شوراهای اسلامی دوره ششم می بایست با طی کردن فرآیندی آموزشی، فعالیت رسمی خود را با آگاهی کامل از شرح وظایف قانونی و مشخص شده آغاز کنند.
وی با اشاره به اینکه آموزش شوراهای دوره ششم می تواند تغییر و تحول قانونی در مدیریت شهری ایجاد کند، افزود: در راستای تاکید استاندار البرز و به منظور تقویت همه جانبه توان مدیریت شهری آموزش های تخصصی برای اعضای شوراها بصورت ویژه در دستور کار اداره کل شهری و‌شوراها قرار دارد.
فانی خاطر نشان کرد: یکی از راههای هدایت شوراها به یک جایگاه مناسب در نظام سیاسی و اجتماعی کشور، توجه به امر آموزش است؛ از این رو توانمندسازی شوراها امری حیاتی بوده و یکی از مهمترین روش های حمایتی،‌ آگاهی بخشی و ارتقای سطح دانش علمی و اداری و همچنین بهره وری است.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز تصریح‌ کرد: تحقق این مهم در گرو اهتمام و برنامه ریزی مناسب جهت بهره مندی از دانش روز به منظور استفاده از استعدادها و امکانات موجود است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
وی در پایان سخنان خود یادآور شد: برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی پس از استقرار و آغاز به کار شوراها نیز ادامه خواهد داشت تا بصورت مستمر سطح دانش و توان علمی شوراها مورد ارزیابی قرار گیرد.

فایل دانلود:

کد خبر : 25079

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۲۳۲

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۳۵۰۲
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۴۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۷۴۶۶۵۷ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

/* */