تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت : ۱۲:۱۱

کار مدیران و مسئولان تعطیلی ندارد/ تمامی مدیران استان باید به صورت شبانه روزی به حوزه مسئولیت خود تسلط داشته باشند/ما بعنوان کارگزاران نظام و خدمتگزاران مردم، باید به وظایف خود آگاه باشیم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: هر کدام از ما بعنوان کارگزاران نظام و خدمتگزاران مردم باید به حوزه وظایف و مسئولیت های خود آگاهی و اشراف کامل داشته باشیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در جلسه شورای معاونین و مدیران کل استانداری که روز چهارشنبه در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، ضمن تبریک عید سعید قربان، افزود: کار و مسئولیت برای ما تعطیلی ندارد چراکه باید شبانه روزی در جهت بهبود شرایط مردم و ایجاد بسترهای آسایش و رفاه آنها پای کار باشیم.

وی ادامه داد: مدیران باید در نظر داشته باشند که در مقابل مردم مسئول هستند و لحظه ای درنگ در این زمینه ممکن است مانعی ایجاد کند.

شهبازی گفت: امور و برنامه های بزرگی در البرز با اتحاد و همدلی و کار جهادی به سرانجام رسید بنابراین ضرورت دارد تا آخرین لحظه مسئولیت خود در پست های مختلف این روند را تداوم و استمرار بخشیم.

وی افزود: کارآمدی نظام با اقدامات و فعالیت های ما نمود عینی پیدا می کند از این رو ما بعنوان کارگزاران نظام باید همواره پر قدرت و برنامه محور در میدان حضور داشته باشیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 25057

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۰۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۳۲۵۵
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۰۳۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۱۶۷۰۲۷ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

/* */