تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت : ۱۵:۴۸

مسئولیت برداشت و بهره برداری از چاه موقوفه دهقان ویلای کرج به شرکت آبفای استان واگذار می شود

در راستای گزارشات مردمی مبنی بر قطع مکرر آب در منطقه دهقان ویلا و افزایش زمان قطعی آب در روزهای گذشته، بازدید میدانی با حضور ابوالفضل فانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، دکتر عسگری نماینده مردم شریف شهرستان های کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان کرج، مدیرعامل آب و فاضلاب استان و مدیران فنی مربوطه از منطقه دهقان ویلا و خیابانهای پیرامونی صورت گرفت.به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، در این دیدار پس از حضور در محل چاه موقوفه دهقان ویلا، نحوه آبرسانی در این منطقه از طریق یکی از چاههای موجود در منطقه مورد ارزیابی مجدد قرار گرفت.
مهدی زاده مدیرعامل آبفا استان در این بازدید گزارش مبسوط و جامعی در خصوص اجرایی شدن مفاد صورتجلسه ای که به همین منظور در دفتر معاونت هماهنگی امور عمرانی تشکیل شد ارائه کرد که سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار توصیه و تاکیدات لازم را در جهت عملیاتی نمودن مصوبات صورتجلسه اظهار داشت.
فانی در این خصوص خاطر نشان کرد: حل و فصل مشکلات و تامین آب منطقه دهقان ویلا از جمله دغدغه های اصلی و مهم استاندار البرز است که باید در حداقل زمان ممکن عملیاتی شود.
وی تاکید کرد: هیچگونه تسامحی در این خصوص از هیچ مسئول و مدیری پذیرفته نیست و کلیه مدیران می بایست تامین رضایتمندی مردم را در اولویت های کاری خود قرار دهند .
گفتنی است بر این اساس مدیرعامل آبفا استان و مدیران عملیاتی آنها مکلف شدند از روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ در محل چاه مزبور مستقر گردند و مسئولیت برداشت و بهره برداری از چاه موقوفه مزبور و همچنین آبرسانی به محدوده مشخص شده را شخصا و راسا بر عهده بگیرند.

فایل دانلود:

کد خبر : 25041

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۸۵

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۳۰۶۷
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۰۱۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۱۶۶۸۳۹ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

/* */