تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت : ۱۸:۳۸

معرفی دستگاه های برتر در شاخص بهره گیری از ظرفیت زنان توانمند

مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری البرز از معرفی دستگاه های برتر در شاخص بهره گیری از ظرفیت زنان در مناصب مدیریتی خبر داد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مریم اسماعیلی فرد در جلسه کارگروه اجتماعی استان با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت زنان توانمند در عرصه مدیریتی اظهار داشت:  استفاده از بانوان شایسته و متخصص در حوزه عمومی در راستای تحقق عدالت اجتماعی می تواند نقش مهمی در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب ایفا کند. 
وی افزود: در میان دستگاه های استان در سال 1400 به ترتیب سازمان انتقال خون، اداره کل ارتباطات فن اوری اطلاعات,اداره کل بهزیستی و اداره کل نوسازی مدارس حایز رتبه اول تا چهارم و سه دستگاه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ،اداره امور عشایر  و اداره کل استاندارد به صورت مشترک حایز رتبه پنجم  شدند.  
اسماعیلی فرد امکان مشارکت زنان در امورات سیاسی،اجتماعی و اقتصادی را یک حق برای زنان و یک ظرفیت بی نظیر برای رشد و تعالی جامعه دانست و تاکید کرد در انتصابات نه صرف جنسیت بلکه ارایه فرصت خدمت به شایستگان  مورد نظر است.
وی ابراز امیدواری کرد با اهتمام بیشتر دستگاه ها در این خصوص تصویر مطابق واقع از زن مسلمان ایرانی با نقش افرینی فعال و موثر در خانه و جامعه ارایه گردد.

فایل دانلود:

کد خبر : 23627

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۱۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۹۲۴
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۸۲۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۹۵۸۴۸۰ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

/* */