تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت : ۲۳:۳۲

ضرورت همکاری دستگاههای اجرایی استان در مدیریت مصرف برق

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز بر ضرورت همکاری دستگاههای اجرایی استان در مدیریت مصرف برق تاکید کرد و گفت: مدیریت مصرف برق بهترین راهکار برای جبران کمبود برق و یک تکلیف شرعی، اخلاقی و ملی است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، ابوالفضل فانی با بیان این مطلب در جلسه مدیریت مصرف برق که با حضور دستگاه های ذیربط برگزار شد، اعمال محدودیت ها توسط شرکت برق را بر اساس محاسبات و بمنظور حفاظت از پایداری شبکه برق عنوان کرد و اظهار داشت: با این وجود راهبرد و تاکید استاندار البرز بر این است که زمان خاموشی ها را به حداقل و در صورت امکان به صفر برسانیم.
وی خاطر نشان کرد: تعامل شهروندان در کاهش مصرف برق و‌ همچنین ضرورت توجه کارکنان دستگاههای اجرایی و بانک های استان برای عبور از پیک مصرف برق در سال جاری از اهم‌ مواردی است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
 سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در ادامه سخنان خود با توجه به شیوع بیماری کرونا و ضرورت خدمات دهی حداکثری به بیماران کرونایی و همچنین برگزاری آنلاین امتحانات؛ شرکت توزیع نیروی برق استان را ملزم بر رعایت دقیق خاموشی ها طبق برنامه از قبل اعلام شده کرد.

فایل دانلود:

کد خبر : 23553

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۱۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۱۱۵۲
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۸۵۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۹۵۸۷۰۸ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

/* */