تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت : ۱۵:۱۵

نهایت تلاش خود را برای ارتقا سرانه های اموزشی استان معطوف کرده ایم/همواره یار نزدیک آموزش و پرورش استان بوده ایم/بعنوان نماینده عالی دولت در استان برای رفع مشکلات معیشتی معلمان وارد میدان شدم/تسهیل در امور معلمان و اتخاذ تدابیر استانی جهت ارتقا کیفیت زندگی و ایجاد بسترهای رفاهی آنها برنامه محور دنبال شد/قدردان همراهی خانواده های دانش آموزان برای ایجاد هر خانه یک مدرسه، هستیم/مجموعه آموزش و پرورش البرز نماینده عالی دولت را در استان یار و همراه خود می دانند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: طی ۳ سال اخیر به گواه مسئولان آموزش و پرورش استان، به واقع همراه و یار آموزش و پرورش بوده ایم و تا جای ممکن برای فراهم کردن امکانات و تجهیزات، هماهنگی های لازم را داشته ایم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی روز دوشنبه با حضور در اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن تقدیر از معلمان نمونه کشوری و استانی بمناسبت هفته گرامیداشت معلم، با اشاره به اینکه در سراسر کشور برای قدردانی از این قشر ارزشمند برگزار شده، افزود: در حضور رییس جمهور محترم نیز از معلمان نمونه کشوری تقدیر شد.
وی ادامه داد: همزمان با این مراسم کشوری در البرز نیز در سالن شهدای دولت استانداری از 14 معلم نمونه استانی و کشوری با اهدا لوحی تجلیل شد.
شهبازی گفت: امروز نیز به صورت سرزده در اداره کل آموزش و پرورش حضور یافتیم و از مدیرکل محترم و کارکنان این اداره تقدیر کردیم.
وی افزود: در است نشست با همراهی کمیته امداد امام خمینی (ره) و بانک ملی ایران و خیرین برای تعدادی از دانش آموزان نیازمند تبلت تهیه شد و برای رساندن به دست دانش آموزان به اداره کل آموزش و پرورش سپرده شد.
استاندار البرز اضافه کرد: در شرایط کنونی با توجه به شیوع بیماری عالمگیر کرونا، دانش اموزان باید در بستر برنامه های مجازی "شاد" تعلیم ببینند از این رو برخی که از نظر مالی برای تهیه لوازم لازم دچار مشکل هستند باید مورد توجه و حمایت قرار گیرند.
وی گفت: طی 3 سال اخیر به گواه مسئولان آموزش و پرورش استان، به واقع همراه و یار آموزش و پرورش بوده ایم و تا جای ممکن برای فراهم کردن امکانات و تجهیزات، هماهنگی های لازم را داشته ایم.
شهبازی با اشاره به ضعف در زیرساخت های آموزشی استان نسبت به رشد سریع جمعیت، افزود: بر این اساس علاوه بر بسیج امکانات استان برای حل مشکل زیرساخت های آموزشی و همچنین رفع مشکلات معلمان، بزودی تفاهم نامه 3 جانبه بین وزیر محترم آموزش و پرورش، استاندار البرز و خیرین جهت ارتقا سرانه های آموزشی منعقد می شود.
وی گفت: تسهیل در امور معلمان و اتخاذ تدابیر استانی جهت ارتقا کیفیت زندگی و ایجاد بسترهای رفاهی آنها برنامه محور دنبال شد.
این جلسه در شبکه اموزشی شاد نیز پخش زنده شد و استاندار البرز خانواده های دانش آموزان را به دلیل همراهی در جهت پیشبرد اهداف آموزشی در منازل مورد تقدیر قرار داد.

فایل دانلود:

کد خبر : 23294

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۸۳

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۹۸۳
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۰۷۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۷۱۴۹۶۷ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.