تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۱۰:۳۶

گزارش موانع و مشکلات اقتصادی استان تا پایان هفته جمع بندی می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز از احصاء و جمع بندی گزارش موانع و مشکلات اقتصادی استان تا پایان هفته جاری خبر داد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، جهانگیر شاهمرادی با بیان این مطلب در سومین جلسه کارشناسی شناسایی و احصاء موانع و مشکلات اقتصادی استان اظهار داشت: این جلسات در راستای شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری به سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها  نامگذاری شده است؛ تشکیل شده تا تمامی موارد بصورت کارشناسی شده شناسایی، بررسی و راهکارهای تخصصی در این زمینه ارائه شود.
وی افزود: در سالهای گذشته نیز موانع و مشکلات شناسایی شده و در راستای حل آنها اقدامات لازم صورت گرفته بود اما با توجه به اینکه برخی مسائل استانی و برخی نیازمند اتخاذ تدابیر و تصمیمات لازم از مبادی ذیربط ملی است بنابراین به دستور استاندار البرز این جلسات کارشناسی تشکیل شد تا علاوه بر بروزرسانی مسائل و مشکلات با توجه به شرایط کشور، راهکارهای لازم نیز در خصوص رفع موانع ارائه شود.
این مسئول با اشاره به اینکه جلسه امروز بازنگری مجدد مسائل مطرح شده طی جلسات گذشته است، خاطر نشان کرد: لازم است تا پایان هفته جاری دو جلسه کارشناسی دیگر برگزار شده و گزارش جامع و کامل آن جمع بندی و پس از تهیه و تدوین در اختیار استاندار و مبادی ذیربط قرار گیرد.
به گفته وی حمایت از صنایع دانش بنیان و استارت تاپ ها و تمامی بنگاههای اقتصادی استان در این گزارش دیده شده اند که امید می رود با ورود استاندار البرز در سطح استانی و پیگیری از طریق مبادی ذیربط ملی، شاهد شکوفایی اقتصادی و توسعه همه جانبه تولید در سطح استان باشیم.
 
 
 

فایل دانلود:

کد خبر : 23173

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۹۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۱۱۵۴
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۰۸۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۷۱۵۱۳۸ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.