تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۲۰:۱۹

میز جوان، در اداره کل اجتماعی استانداری فعال شد

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز گفت: به دستور استاندار البرز، میز جوان به عنوان نمادی از حضور جوانان در دستگاههای اجرایی در اداره کل اجتماعی استانداری فعال شد.به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، نادر بیننده با بیان این مطلب اظهار داشت: در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به پیشنهاد استاندار البرز میزی در اداره کل امور اجتماعی استانداری برای حضور نمایندگان مجمع جوانان پیش بینی شده تا از این طریق بتوانند امور مرتبط با مجمع خود را پیگیری کنند.
وی افزود: فعالیت قشر جوان به عنوان تصمیم سازان واقعی در کنار مسئولان به عنوان سیستم تصمیم گیران جامعه نقطه عطفی در روند بررسی و پیگیری مسائل مختلف مرتبط با جوانان است که می تواند علاوه بر آشنایی جوانان با روند مدیریتی استان، آنان را با چالش ها و نیازمندی های واقعی این قشر موثر در جامعه آشنا کند.
این مسئول خاطر نشان کرد: مسئولیت پذیری و مطالبه گری قشر جوان جامعه از اولویت هایی است که باید در جلسات و‌ کارگروه های مختلف مورد بررسی و پیگیری قرار گرفته و منتج به مصوبات عملیاتی برای برون رفت از بسیاری مسائل فرهنگی و اجتماعی شود.
بیننده، شور و شعف جوانی را گامی مهم در روحیه افزایی و نشاط اجتماعی در میان دو حوزه تصمیم ساز و تصمیم گیر جامعه عنوان کرد که همکاری دو جانبه آنان می تواند خود را در جلسات آتی مجمع جوانان استان بروز و ظهور دهد.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز خاطر نشان کرد: گاهی در خارج از سیستم مدیریتی استان برخی مسایل و معضلات مطرح می شود که عموما آن را به عدم توجه مسئولان به امورات مختلف جوانان نسبت می دهند در حالی که وجود ساختار نظام اداری و برخی چالش های جدی در جامعه باعث می شود به اهداف مورد نظر در جامعه دست نیافت.در این راستا حضور جوانان در کنار مسئولان استان فرصت مناسبی است تا علاوه بر آشنایی آنان با برخی چالش های جدی و پیش روی استان از اندیشه ها و نظرات جوانان در ارائه راهکارهای مناسب استفاده‌ کرد.
بیننده در پایان سخنان خود بیان داشت: انتظار این است شاهد اقدامات مشابهی در ادارات استان در راستای بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری و همچنین تاکیدات نماینده عالی دولت در استان باشیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 23102

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۶۴

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۳۵۷۰
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۵۸۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۶۴۵۹۱۵ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟


کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

کل بازدیدکنندگان : ۹۹۳۶۱۶ نفر   تعداد بازدیدکنندگان امروز : ۴۰۸۹ نفر