تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱۴:۴۵

دیدار استاندار البرز با وزیر آموزش و پرورش/برنامه محور برای ارتقا سرانه های فضای آموزشی البرز وارد میدان شده ایم/تفاهم نامه تهیه تبلت برای دانش آموزان بی بضاعت بین استانداری البرز و رییس سازمان مدارس استثنایی کشور امضا شد/تفاهم نامه ۳ جانبه برای ارتقا سرانه های فضا آموزشی البرز امضا می شود/توجه وزیر آموزش و پرورش به ارتقا زیرساخت های آموزشی البرز معطوف شد/مدیرکل آموزش و پرورش برای احصا دقیق کمبودهای آموزشی البرز مامور شد/افزایش کلاس های درس برای مهر ۱۴۰۰ در دستور کار قرار گرفت

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: یکی از دستاوردهای این نشست انعقاد تفاهم نامه ای بین استاندار البرز و رییس سازمان مدارس استثنایی کشور برای تهیه تبلت برای دانش آموزان بی بضاعت جهت استفاده از سامانه آموزشی شاد، بود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در جلسه دیدار با وزیر آموزش و پرورش در خصوص ارتقا زیرساخت های فضای آموزشی استان که روز سه شنبه در محل وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، با اشاره به اینکه این نشست بسیار عملیاتی و ارزشمند بود، افزود: وزیر محترم طی سفری که هفته پیش به استان داشتند با اشراف کامل به مسائل و کمبودهای البرز دستور تشکیل این جلسه برای بررسی تخصصی مشکلات را دادند.
وی ادامه داد: یکی از دستاوردهای این نشست انعقاد تفاهم نامه ای بین استاندار البرز و رییس سازمان مدارس استثنایی کشور برای تهیه تبلت برای دانش آموزان بی بضاعت جهت استفاده از سامانه آموزشی شاد، بود.
شهبازی گفت: بر این اساس شرایطی را فراهم می کنیم که با استفاده از ظرفیت خیرین، اعتبارات استانی و ملی و مسئولیت های اجتماعی واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در استان این هدف بزرگ در سریع ترین زمان ممکن محقق شود.
وی افزود: وزیر محترم چند ماموریت برای احصا دقیق شرایط سرانه های آموزشی استان به مدیرکل آموزش و پرورش دادند که مقرر شد تا نیمه اسفندماه نتایج آنها اعلام شود تا با حضور دکتر حاجی میرزایی در البرز تصمیم گیری لازم صورت گیرد.
استاندار البرز گفت: طی روزهای آینده با حضور وزیر محترم آموزش و پرورش تفاهم نامه ای 3 جانبه بین وزارت آموزش و پرورش، استانداری البرز و خیرین مدرسه ساز برای ارتقا زیرساخت های آموزشی استان منعقد می شود.
وی افزود: نگرانی های بسیاری در حوزه سرانه های آموزشی و پرورشی البرز وجود دارد و ارتقا این امکانات مهم یک مطالبه مردمی است بنابراین در این راستا با اهتمام ویژه ای اقدام می کنیم.
شهبازی با بیان اینکه به جد درصدد ارتقا سرانه های آموزشی و بهداشتی البرز هستیم، گفت: امید است تا مهر ماه 1400 بتوانیم تعداد کلاس های درس استان را افزایش دهیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 22662

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۰۳

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۱۳۶۶
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۸۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۳۸۲۸۴۹ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟


کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

کل بازدیدکنندگان : ۹۴۲۵۰۲ نفر   تعداد بازدیدکنندگان امروز : ۳۵۴۸ نفر