تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱۴:۴۴

دیدار و گفتگوی استاندار البرز با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: طی دیدار با وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری تمامی مسائل استان در این حوزه مطرح شد و در این میان موضوع تقویت دانشگاه خوارزمی مورد توجه ویژه وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری قرار گرفت.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در دیدار با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به ظرفیت های علمی و دانشگاهی البرز بعنوان پایتخت علم و فناوری، افزود: دانشگاه های مطرح و موثری در البرز مستقر هستند و در دانشگاههای استان بیش از 40 هزار دانشجو مشغول تحصیل هستند و این مراکز دارای بیش از هزار و صد استاد و عضو هیات علمی است.

وی ادامه داد: از ابتدای حضورم در راستای توسعه البرز بر مبنای علمی تلاش بسیاری کرده ام و بر این اساس سند توسعه استان با بهره گیری از ظرفیت اساتید برجسته دانشگاهی استان تهیه و تدوین شده است.

شهبازی گفت: شورای راهبری روسای دانشگاه های استان البرز نیز تشکیل شد تا تصمیم گیری و تصمیم گیری در راستای توسعه استان بر مبنای بهره برداری از این ظرفیت های علمی البرز صورت گیرد.

وی افزود: طی این دیدار تمامی مسائل استان در این حوزه مطرح شد و در این میان موضوع تقویت دانشگاه خوارزمی مورد توجه ویژه وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری قرار گرفت.

شهبازی گفت: از وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری دعوت شد که طی روزهای آینده برای حضور در جلسات شورای راهبری دانشگاه ها و احتمالا شورای توسعه استان شرکت کنند.

وی افزود: همچنین در نیمه اسفند ماه مراسم روز درختکاری را در پیش داریم.

فایل دانلود:

کد خبر : 22661

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۷۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۱۴۶۷
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۸۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۳۸۲۹۵۰ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟


کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

کل بازدیدکنندگان : ۹۴۲۵۰۶ نفر   تعداد بازدیدکنندگان امروز : ۳۵۵۰ نفر