تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۰۹:۴۸

اعتماد استاندار البرز به نیروهای بومی استان استمرار دارد/انتصاب ۳ مدیر بومی در پست های سرپرستی معاونت فرمانداری های اشتهارد، نظرآباد و ساوجبلاغ/سرپرست معاونت های برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری نظرآباد و امور عمرانی فرمانداری ساوجبلاغ و فرمانداری اشتهارد با حکم استاندار البرز منصوب شدند/فرصت های برابر برای تمامی نیروهای استان فراهم است/کارمندان خلاق و باانگیزه استان ارتقا می یابند تا مسیر توسعه البرز را سرعت بخشند

طی حکمی از سوی نماینده عالی دولت در استان البرز و در راستای استمرار اعتماد به نیروهای بومی، مجرب و کارآمد استان، مسعود نجفی بعنوان سرپرست معاونت فرمانداری اشتهارد، داود جعفری اسکندرلو بعنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی نظرآباد و کامران عظیم زاده بعنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ساوجبلاغ منصوب شدند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی با اشاره به اینکه این فرصت برای تمامی نیروهای بومی استان فراهم است که توانمندی های خود را نشان دهند و در پست های مدیریتی منصوب شوند، افزود: فرصت های برابر مهیا شده تا کارمندان با انگیزه و خلاقیت بیشتری در مسیر توسعه و آبادانی استان همراه باشند. 
وی ادامه داد: خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک موهبت بزرگ است که باید ارج نهاده شود و مدیران در سمت ها و پست های مختلف مسیر کسب رضایتمندی مردم را طی کنند.
شهبازی گفت: بر این باور هستم که نیروهای توانمند و کارآمدی در مجموعه استان وجود دارند از این رو با شناسایی آنها نسبت به انتصاب و بکارگیری در جایگاهی متناسب اقدام می کنم.
در متن این احکام که جداگانه صادر شده آمده است:
با استعانت از خداوند مهربان به موجب این ابلاغ به این سمت منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و د رچارچوب وظایف مصوب و در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست های دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.

فایل دانلود:

کد خبر : 22635

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۵۲۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۱۲۲۷
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۸۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۳۸۲۷۱۰ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟


کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

کل بازدیدکنندگان : ۹۴۲۴۹۸ نفر   تعداد بازدیدکنندگان امروز : ۳۵۴۵ نفر