تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت : ۱۵:۱۹

زیرساخت های انتظامی استان متناسب با جمعیت شهرستان ها ارتقا می یابد/برای ارتقا و تامین امنیت و آرامش استان از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در راستای ارتقا و برقراری امنیت و آرامش در استان از هیچ همراهی و کمکی دریغ نخواهیم کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساختمان ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس که روز چهارشنبه صورت گرفت، با اشاره به اینکه شهرستان فردیس متراکم ترین شهر کشور است، افزود: جمعیت بالا و تنوع طبقه های اجتماعی مردم در این شهرستان سبب شده که نیروی انتظامی و امنیتی و دستگاه قضا با جدیت بیشتری درصدد برقراری نظم و امنیت باشند.
وی ادامه داد: البرز بعنوان آخرین استانی که تشکیل شد از ابتدا در زیرساخت ها دچار ضعف بود از این رو همواره به دنبال ارتقا این زیرساخت با توجه به رشد سریع جمعیت بوده ایم.
شهبازی گفت: فرمانده انتظامی استان نیز با برنامه ریزی منسجم درصدد ایجاد زیرساخت های انتظامی متناسب با جمعیت شهرستان های استان است که در این راستا همراهی لازم را داشته ایم.
وی افزود: بر این اساس برای نظرآباد، طالقان، فردیس و فرماندهی استان تدابیری اندیشیده شده است.
استاندار البرز اضافه کرد: اکنون در یکی از بهترین مکان ها زمینی از سوی شورای شهر فردیس در نظر گرفته شد تا ساختمان ستاد فرماندهی این شهرستان احداث شود چراکه همه دستگاه ها و نهادها و... در جهت امنیت و آرامش مردم مسئولیت دارند.
وی گفت: برای ساخت این ستاد از محل اعتبارات استانی و منابع نیروی انتظامی، تامین هزینه شده و مقرر شد ظرف مدت 18 ماه به بهره برداری برسد.
شهبازی افزود: در راستای ارتقا و برقراری امنیت و آرامش در استان از هیچ همراهی و کمکی دریغ نخواهیم کرد.
تعامل سازنده استاندار البرز برای برقراری نظم و امنیت قابل تقدیر است
فرماندهی انتظامی استان البرز نیز در این مراسم ضمن تقدیر از استاندار البرز گفت: دکتر شهبازی با اشراف کامل به ماموریت های نیروی انتظامی در راستای تامین نظم و امنیت استان تاکنون تعامل بسیار سازنده ای با نیروی انتظامی استان داشته است.
سردار محمدیان افزود: بر این اساس طی تعامل و همراهی که با استاندار محترم وجود دارد در جهت ارتقا زیرساخت های تامین امنیت استان با جدیت ورود کرده ایم.

فایل دانلود:

کد خبر : 22184

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۱۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۳۳۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۴۹۳ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۴۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۲۰۹۲۷۷ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026