تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت : ۱۶:۴۹

پاسخ مثبت وزیر نیرو به درخواست های استاندار البرز در راستای توسعه زیرساخت های آب و برق در استان/مطالبات توسعه ای البرز در حوزه آب و برق از سوی استاندار البرز مطرح شد/رینگ شبکه سراسری آب البرز و احداث تصفیه خانه مرکزی کرج در دستور کار قرار گرفت/۸ طرح بزرگ آبرسانی روستایی در البرز به بهره برداری رسید/دومین پست برق ۴۰۰ کیلوولت البرز در زکی آباد اجرایی می شود/همراهی وزرات نیرو، حامی البرز در مسیر توسعه زیرساخت های آب و برق است

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با همراهی و اقدام ویزر محترم نیرو با درخواست البرز مبنی بر افزایش ۵۵ میلیون متر مکعبی آب موافقت شد و حق آبه البرز از محل سدهای استان ۲ برابر شد از این رو درخواست کردیم که تصفیه خانه مرکزی شهرستان کرج بزودی اجرایی شود تا بتوانیم از این افزایش حق آبه بهره مند شویم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در مراسم بهره برداری از 8 طرح آبرسانی به روستاهای البرز که روز سه شنبه همزمان در 4 استان کشور با حضور وزیر نیرو به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، افزود: بر اساس پویش هر هفته الف-ب ایران این بار در روستای فرخ آباد شهرستان فردیس استان البرز حاضر شدیم.
وی ادامه داد: 8 روستا در استان البرز به صورت همزمان به شبکه آبرسانی پایدار با اعتباری بیش از 74 میلیارد تومان رسیدند که بواسطه این امر جمعیتی حدود 10 هزار نفر بهره مند می شوند.
شهبازی گفت: در این گفتگو که به صورت ویدئو کنفرانس با وزیر محترم صورت گرفت، فرصت را مغتنم شمرده و بار دیگر مطالبات و نیازهای استان در حوزه آب و برق را مطرح کردم.
وی افزود: دولت نگاه ویژه ای به البرز دارد و از سال 92 بیش از هزار و 500 میلیارد تومان برای آب و فاضلاب استان هزینه شد و نتایج بسیار اثربخشی برای ایران کوچک داشت.
استاندار البرز اضافه کرد: در بحث یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی اقدامات بسار خوبی صورت گرفته است.
وی گفت: با همراهی و اقدام ویزر محترم نیرو با درخواست البرز مبنی بر افزایش 55 میلیون متر مکعبی آب موافقت شد و حق آبه البرز از محل سدهای استان 2 برابر شد از این رو درخواست کردیم که تصفیه خانه مرکزی شهرستان کرج بزودی اجرایی شود تا بتوانیم از این افزایش حق آبه بهره مند شویم.
شهبازی افزود: برای رینگ شبکه آبرسانی البرز نامه ای مشترک با نمایندگان محترم مردم البرز در مجلس شورای اسلامی و نماینده محترم ولی فقیه در استان خدمت وزیر محترم نیرو ارسال شده که در انتظار پاسخ هستیم.
استاندار البرز گفت: با حضور وزیر محترم نیرو در بخش برق نیز اقدامات بزرگی محقق شد و عملیات اجرایی اولین پست برق 400 کیلوولت البرز آغاز شده و اکنون بیش از 50 درصد پیشرفت دارد.
وی عنوان کرد: همچنین عملیات اجرایی پست 400 کیلوولت بعدی نیز در زکی آباد در دستور کار قرار گرفت.
شهبازی گفت: وزیر محترم نیرو بسیار عملیاتی هستند و همواره در اجرای پروژه های این چنینی همراه بوده اند از این رو در پاسخ به درخواست های مطرح شده اعلام آمادگی برای همراهی لازم را داشتند تا پایان کار دولت اقدامات بزرگی را متعاقب برنامه های قبلی به ثمر برسانیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 22169

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۳۵

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۶۳۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۲۳ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۶۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۲۰۹۵۸۰ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026