تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۵۶

بازدید مشاور استاندار البرز در حوزه سلامت از بیمارستان شهید مدنی

دکتر صلاح الدین دلشاد مشاور استاندار در حوزه سلامت در ادامه بازدیدهای خود از مراکز بهداشتی و درمانی استان و در شرایطی که البرز نیز همچون سایر استان های کشور درگیر بیماری کروناست، از بیمارستان شهید مدنی بازدید بعمل آورد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، دکتر دلشاد در این بازدید  که با حضور دکتر مقصودی رئیس بیمارستان و کارشناس حوزه استاندار و گروه کارشناسان این بیمارستان انجام شد، طی جلسه 2 ساعته با رئیس بیمارستان با هدف ابلاغ سلام و خسته نباشید به نمایندگی از طرف جناب آقای دکتر شهبازی استاندار محترم استان البرز از زحمات کادر پزشکی و پرستاری و مدیر بیمارستان تقدیر بعمل آورد.
مشاور استاندار در حوزه سلامت خاطر نشان کرد: در پی شیوع بیماری کرونا در این ایام بیمارستان شهید مدنی هم مثل سایر مراکز درمانی پذیرایی بیماران کرونایی بوده است. این بیمارستان مرکز تروما، انواع جراحی، سوختگی، اوژانس ارتوپد در استان البرز به شمار می آید.
در این بازدید دکتر صلاح الدین دلشاد با توجه به چالشهای پیش رو بیمارستان، راهکارها و پیشنهاداتی ارائه و بر لزوم اتخاذ تدابیر مناسب جهت برون رفت از مشکلات موجود تاکید کرد.
لازم به ذکر است بیمارستان 282 تختخوابی شهید مدنی واقع در بلوار ماهان یکی از بیمارستانهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی البرز است که زمین آن به عنوان درمانگاه به صورت وقف توسط حاج محمد فاتح یزدی تأ سیس شد و در سال 1346 با کمی تغییر به بیمارستان 60تختخوابی با 2 بخش جراحی و ارتوپدی با یک اتا ق عمل و درمانگاه عمومی تبدیل شد.
 

فایل دانلود:

کد خبر : 21937

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۸۱۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۳۴۷۷
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۵۶۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۶۴۵۸۲۲ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟


کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

کل بازدیدکنندگان : ۹۹۳۵۹۷ نفر   تعداد بازدیدکنندگان امروز : ۴۰۷۰ نفر