تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۳:۴۰

فعالیت فرهنگی بدون برنامه ریزی هدفمند، موفق نخواهد بود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز اصلاح ساختار دستگاه های متولی امور فرهنگی را ضرورتی انکارناپذیر عنوان کرد و گفت: در حال حاضر ۲۶ دستگاه متولی امور فرهنگی هستند که هر یک دارای شرح وظایف خاص خود هستند و همه باید با هماهنگی، اهتمام لازم را در راستای مسائل فرهنگی استان بویژه از بخش عفاف و حجاب معمول دارند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، نورمحمد فردی با بیان این مطلب در جلسه حجاب و عفاف استان اظهار داشت: مسائل فرهنگی و اجتماعی همانند دانه های تسبیه به هم پیوسته هستند در این راستا باید به گونه ای برنامه ریزی کرد که مورد پذیرش افکار عمومی قرار گیرد در غیر اینصورت خروجی مدنظر را نخواهد داشت.
وی افزود: هر فعالیتی بویژه امور فرهنگی که بدون برنامه ریزی هدفمند اجرا شود، موفق نخواهد بود این نکته بسیار مهمی است که باید در تمامی امور به آن توجه شود.
فردی تاکید کرد: وقتی برای هر امری برنامه ریزی کنیم، قطعا به هدف مورد نظر دست می یابیم و دستیابی به هدف نیز موجب رفع مشکل می شود و در نهایت فرهنگ سازی به دست می آید.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: درصد محدودی از رعایت حجاب و عفاف امری سلبی است و مابقی ایجابی است بنابراین باید با استفاده از ظرفیت های مختلف از جمله تشکل های مردم نهاد، امور مردم را به خود مردم واگذا کنیم تا خروجی مثبتی داشته باشد.
به گفته وی نقش خانواده در ابعاد مختلف فرهنگی و اجتماعی بسیار حائز اهمیت است که می تواند بصورت هدفمند و برنامه محور منتج به اقدامات موثری در سطح جامعه شود.
 

فایل دانلود:

کد خبر : 21618

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۵۳

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۳۷۳۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۹۴۹ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۱۵۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۹۶۸۵۳۳ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026