تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت : ۱۳:۰۳

رسانه ها مسئولان را برای اطلاع رسانی محدودیت های اعمالی از یکم آذر همراهی کنند

رئیس شورای اطلاع رسانی استان البرز از رسانه های گروهی استان خواستار همراهی به منظور اطلاع رسانی گسترده در اجرای محدودیت های اعمالی از یکم آذر ماه شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، نور محمد فردی با بیان این مطلب در حاشیه جلسه شورای اطلاع رسانی استان اظهار داشت: با اعلام مصوبات جدید ستاد ملی مقابله با کرونا، طرح جامع اعمال محدودیت ها برای کنترل کرونا با سطح بندی شهرها به مناطق قرمز، نارنجی و زرد از روز شنبه اول آذر ماه در سراسر کشور اجرا می شود.
وی افزود: هر تصمیمی که در ستاد ملی کرونا گرفته می شود بر اساس همکاری مردم و دستگاهها در رعایت اصول پروتکل های بهداشتی است در این راستا باید تلاش شود در سایه همراهی و همکاری مردم و رسانه های گروهی با کاهش تجمعات از میزان شیوع بیماری کاسته شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز در ادامه سخنان خود ضمن تقدیر از همکاری و همراهی همیشگی اصحاب رسانه خواستار اطلاع رسانی مناسب در این زمینه شد و گفت: رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی بویژه در اصول خود مراقبتی در کنار همراهی حداکثری با تصمیمات ستاد ملی در اعمال محدودیت ها یا ممنوعیت ها ضرورتی است که باید بیش از پیش مورد توجه مردم و مسئولان قرار گیرد.
فردی بر نقش موثر رسانه های گروهی در خصوص حمایت همه جانبه و اقناع کننده آنان تاکید کرد و یادآور شد: حمایت  همه جانبه و اقناع کننده رسانه ها می تواند فضای اجرا را گسترده تر کرده و طرح مذکور را با حداقل برخوردهای تنبیهی و انضباطی پیش ببرد.
به گفته وی قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در گرو رعایت دقیق قرنطینه کامل از سوی بیماران کرونایی است که این مهم نیازمند توجه و فرهنگ سازی از سوی مردم است.
 

فایل دانلود:

کد خبر : 21536

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۵۲۵

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۳۵۴۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۹۲۹ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۱۳۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۹۶۸۳۳۹ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026