تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت : ۱۳:۳۱

حضور میدانی و جلسات تخصصی برای سرعت بخشی به تکمیل پروژه انتقال گاز بویین زهرا به کرج به جد در دستور کار است/ عنایت ویژه رییس‌جمهور به تسریع در تکمیل پروژه انتقال گاز بویین زهرا به کرج/ تکمیل پروژه انتقال گاز بویین زهرا به کرج، تامین گاز البرز را تا ۵۰ سال تضمین می کند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با توجه به عنایت رییس جمهور محترم، برای نظارت بر روند پروژه و رفع موانع احتمالی، طی جلسات و بازدید های مستمر، نسبت به تسهیل و سرعت بخشی به امور اقدام می کنیم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در بازدید از روند پیشرفت پروژه انتقال گاز بویین زهرا به کرج که روز یکشنبه صورت گرفت، افزود: طبق زمان بندی ای که پیشتر اعلام شده بود، مقرر شد فاز یک این پروژه تا پایان سال 99 تکمیل شود و فاز دوم نیز در سال 1400 به سرانجام برسد.

وی افزود: بر این اساس، این تقاضا مطرح شد که با تامین اعتبار هر 2 فاز پروژه انتقال گاز بویین زهرا به کرج تا پایان سال 99 تکمیل شده و به بهره برداری برسد.

استاندار البرز تصریح کرد: با تکمیل این پروژه علاوه بر تامین گاز مصارف خانگی استان، شهرک های صنعتی امید البرز، نجم آباد، منطقه ویژه اقتصادی پیام، شهرک صنعتی کوثر، 25 شهرک گلخانه ای و بیش از 2 هزار واحد موجود، از فشار گاز پایدار بهره مند خواهند شد و تامین گاز استان تا 50 سال تضمین می شود.

شهبازی گفت: در پاسخ این مکاتبه از سوی دکتر روحانی رییس جمهور خطاب به مهندس زنگنه وزیر محترم نفت دستور "اقدام شود" صادر شده است.

وی افزود: بر این اساس با توجه به عنایت رییس جمهور محترم، برای نظارت بر روند پروژه و رفع موانع احتمالی، طی جلسات و بازدید های مستمر، نسبت به تسهیل و سرعت بخشی به امور اقدام می کنیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 21517

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۱۳

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۳۶۹۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۹۴۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۱۴۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۹۶۸۴۹۳ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026