تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت : ۱۴:۳۶

بازدید مشاور استاندار البرز در حوزه سلامت از بیمارستان کوثر

دکتر صلاح الدین دلشاد مشاور استاندار در حوزه سلامت در ادامه بازدیدهای خود از مراکز بهداشتی و درمانی استان و در شرایطی که البرز نیز همچون سایر استان های کشور درگیر بیماری کروناست، از بیمارستان کوثر بازدید بعمل اورد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، دکتر دلشاد در این بازدید  که با حضور دکتر مهدوی رئیس بیمارستان و گروه کارشناسان این بیمارستان انجام شد، از بیماران بستری عیادت کرده و به نمایندگی از طرف استاندار البرز از زحمات کادر پزشکی و پرستاری و مدیر بیمارستان تقدیر بعمل اورد.
وی در بازدید از بخشهای اکسیژن ساز و امحاء زباله از تدابیر اتخاذ شده از سوی مدیران ذیربط تقدیر کرد و گفت: خوشبختانه با تقویت دستگاههای اکسیژن ساز نیاز کامل اکسیژن بیماران برطرف شده است و بیمارستان به حد خودکفا رسیده است.
مشاور استاندار در حوزه سلامت خاطر نشان کرد: در پی شیوع بیماری کرونا در هفته های اخیر این بیمارستان بیشتر برای بیماران کرونایی اختصاص یافته است و به عنوان بخش ریفرال مسمومیت در استان البرز به شمار می آید.
لازم به ذکر است بیمارستان 170 تختخوابی کوثر واقع در حصارک بالا(بلوار خوارزمی) یکی از بیمارستانهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی البرز   است که زمین آن توسط شهرداری اهداء و با کمک وزارت دفاع و همکاری دانشگاه علوم پزشکی البرز ساخته و تجهیز شده است و از سال 1393 فعال می باشد.

فایل دانلود:

کد خبر : 21445

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۹۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۳۵۰۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۹۲۳ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۱۲۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۹۶۸۳۰۰ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026