تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۰۸:۵۱

جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر در البرز با دستور استاندار آغاز شد/هزار معتاد متجاهر در کمپ های ترک اعتیاد استان بستری می شوند/استانداری البرز در جهت مطالبات مردمی برای جمع آوری معتادان متجاهر وارد میدان شد/جانمایی و اعتبار برای راه اندازی کمپ ماده ۱۶ محقق شد، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر البرز، ورود کند/شهرداری ها و شوراهای شهر البرز برای راه اندازی کمپ ماده ۱۶ و جمع آوری معتادان اقدام کنند/مسئولان در بخش های مختلف استان باید برنامه ها و مصوبات را تا حصول نتیجه دنبال کنند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: از فردا نیروی انتظامی جمع آوری معتادان متجاهر از استان اقدام کنند که بر این اساس ۶۰۰ نفر تعهد شورای هماهنگی مواد مخدر است و ۴۰۰ نفر نیز از سوی استانداری تامین اعتبار می شود که در کمپ ها بستری شوند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در جلسه شورای هماهنگی مقابله با مواد مخدر استان که روز یکشنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با اشاره به اهمیت این نشست و ضرورت پیگیری و تصمیم گیری دقیق توسط کمیته های مربوطه، افزود: انتظار می رود با توجه به حساسیت های این استان و مطالبات ملی و مردمی، کنترل آسیب های اجتماعی، مورد توجه ویژه ای قرار گیرد.
وی ادامه داد: اداره کل اجتماعی استانداری در خصوص پیگیری مصوبات این شورا موظف است.
شهبازی گفت: رییس کمسیون مبارزه با مواد مخدر کشور در البرز حضور یافتند و تمامی درخواست های استان بویژه در رابطه با راه اندازی کمپ ماده 16 مورد عنایت قرار دادند ولی دبیر شورای مقابله با مواد مخدر استان باید در این راستا به جد پیگیری کند.
وی افزود: استاندار در بخش های مختلف استان مسئولیت دارد بنابراین تمامی مسئولان باید در جای خود به وظایف خود پرداخته و موضوعات را تا حصول نتایج به جد دنبال کنند و اگر مانعی در این مسیر بود با نماینده عالی دولت در استان در میان بگذارند.
استاندار البرز اضافه کرد: راه اندازی اردوگاه ماده 16 را تا جانمایی و جذب اعتبار دنبال کردیم ولی در ادامه شورای هماهنگی مقابله با مواد مخدر باید برای به نتیجه رساندن این امر اقدام کند.
وی گفت: مردم البرز در خصوص معتادان متجاهر نگران هستند و خواستار جمع آوری و ساماندهی آنها هستند از این رو باید تصمیمی جدی گرفته شود.
شهبازی افزود: کمپ های ماده 15 استان پای کار باشند و با نظارت بهزیستی استان نسبت به پذیرش این معتادان اقدام کنند.
وی گفت: به طور قطع شهرداری و شوراهای اسلامی شهر در خصوص پاکسازی شهر از لوس وجود معتادان متجاهر دغدغه دارند از این رو در این نشست مصوب می شود که با اهتمام ویژه ای جهت راه اندازی کمپ ماده 16 و همچنین جمع آوری معتادان متجاهر از سطح شهر وارد عمل شوند.
استاندار البرز با بیان اینکه دستگاه های خدمات رسان استان همواره همراه و پای کار هستند، افزود: بر این اساس باید برای هماهنگی جهت اقدامات لازم با آنها برنامه ریزی شود.
وی گفت: از فردا نیروی انتظامی جمع آوری معتادان متجاهر از استان اقدام کنند که بر این اساس 600 نفر تعهد شورای هماهنگی مواد مخدر است و 400 نفر نیز از سوی استانداری تامین اعتبار می شود که در کمپ ها بستری شوند.

فایل دانلود:

کد خبر : 21091

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۷۲

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۲۱۳۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۷۵۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۸۱۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۷۹۸۶۴۰ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026