تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۰۰

پیام استاندار البرز بمناسبت هفته جهانی کودک

استاندار البرز با صدور پیامی هفته کودک را به تمامی کودکان تبریک گفت.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، 
در پیام شهبازی نماینده عالی دولت در البرز آمده است:

در بیانات راهبردی مقام معظم رهبری در جمع مسئولان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در 23 اردیبهشت ماه سال 77 آمده است:
حقیقتاً باید بگویم که اگر مسئولان امور فرهنگی کشور بخواهند مسأله ی کودک و نوجوان را چنان که هست، مورد اهتمام قرار دهند من خیال می کنم خیلی از آنهایی که مسئولند از ساعات خوابشان هم خواهند زد تا به این مسأله بپردازند.
روز جهانی کودک، ترسیم افق های زیبا برای آینده کودکان و یاد آور ضرورت دفاع از حرمت انسانی آنهاست.
کودکان امروز آینده سازان فردای کشور هستند اگر نیک بنگریم خواهیم دید که کودکان بزرگترین نعمت خدا در راستای استمرار تمدن محسوب می‌شوند چرا که آنها نشاط و سعادت جامعه را استمرار می‌بخشند و هیچ جایگزینی برای این قشر متصور نیست.
از این رو تقویت و پرورش کودکان کلید موفقیت جامعه ی فرداست و بی شک برای رسیدن به اهداف بلند مدت در مسیر پیشرفت و توسعه ایران اسلامی دقت و توجه به آینده سازان این مرز و بوم و از مهمترین امور خواهد بود.
مسئولین استانی با درک اینکه کودکان نقش مهم در ترقی آینده کشور دارند، ‏مصمم هستند، تا تمام تلاش های ممکن را برای بهبود زندگی آنها به کار گیرند و زمینه های ‏پرورش کودکان را در محیط های سالم فراهم سازند، چرا که معتقدیم با ظهور و بروز استعدادها وتوانایی‌های کودکان و نوجوانان میهن عزیز و استان سرافرازمان البرز «آینده را باید ساخت».
بی‌شک برای نیل به اهداف بلند مدت در مسیر پیشرفت و توسعه‌ی ایران اسلامی دقت و توجه به آینده‌‎سازان این سرزمین در زمره‌ی مهمترین امور خواهد بود، اهتمام جدی در راستای مراقبت از این نسل به ویژه در ایام شیوع ویروس کرونا با احساس مسئولیت اجتماعی حساسیت و ضرورتی بیش از پیش دارد و بر همه مردم، خانواده ها و متولیان امر فرض است با رعایت و اجرای دستور العمل های بهداشتی محافظ خود و گل‌های زیبای باغ زندگی‌شان باشند و تلاش می‌کنیم که دستهای کودکان این سرزمین پر از روشنی و امید و نور باشد تا فردایی زیبا را به ایران عزیز هدیه کنند.
اینجانب روز جهانی و هفته‌ی ملی کودک را به آینده‌سازان این مرز و بوم و به اولیای محترم آنان و دست‌اندرکارانِ امر تعلیم و تربیتِ کودکان، تبریک و تهنیت، عرض نموده، توفیق روزافزون همه خدمتگزاران این عرصه را از خداوند بزرگ، خواهانم.

فایل دانلود:

کد خبر : 21062

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۳۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۱۹۸۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۷۲۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۹۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۷۹۸۴۹۲ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026