تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ساعت : ۱۳:۵۲

پروژه هشتگرد-طالقان طی ۲ سال اخیر ۵۰ درصد پیشرفت داشت/دست اندرکاران پروژه هشتگرد طالقان عزم خود را برای بهره برداری این پروژه تا پایان سال جزم کنند/راه هشتگرد طالقان یک مطالبه مردمی است/دولت برای تکمیل هشتگرد طالقان نگاه ویژه ای دارد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در سال ۹۷ و ۹۸ این پروژه در زمره پروژه های ملی قرار گرفت از این رو از طریق اعتبارات ملی حمایت می شود و طی ۲ سال اخیر حدود ۵۰ درصد پیشرفت داشته است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در بازدید از روند پیشرفت پروژه راه هشتگرد-طالقان که روز چهارشنبه صورت گرفت، با اشاره به اینکه این پروژه برای البرز بسیار حائز اهمیت است، افزود: سالیان متمادی است که عملیات اجرایی این پروژه آغاز شده و در ابتدا جاده دسترسی روستایی بود.
وی با بیان اینکه با بهره برداری از این پروژه 45 دقیقه از مسیر هشتگرد به طالقان کم می شود، ادامه داد: شهرستان طالقان می تواند مقصد و هدف گردشگری باشد و نیازمند ارتقا زیرساخت های دسترسی است.
شهبازی گفت: به جهت اهمیت این پروژه و اینکه مطالبه جدی مردمی بوده، وزیر محترم راه و شهرسازی بارها از این مسیر بازدید کرده و دستور لازم را داده اند.
وی افزود: در سال 97 و 98 این پروژه در زمره پروژه های ملی قرار گرفت از این رو از طریق اعتبارات ملی حمایت می شود و طی 2 سال اخیر حدود 50 درصد پیشرفت داشته است.
استاندار البرز اضافه کرد: از آخرین بازدید که یک ماه پیش صورت گرفت، حدود 4 کیلومتر از راه آسفالت شد.
وی گفت: کنارگذر تونل بیش از 60 درصد پیشرفت داشته و زیرسازی و ابنیه در آن در حال انجام است.
شهبازی افزود: روند پیشرفت پروژه خوب است و با توجه به مطالبات مردم و تعهدی که به انها داشته ایم انتظار می رود که دست اندرکاران ساخت این پروژه به تکمیل آن سرعت بخشند.
وی عنوان کرد: این جاده بسیار زیبا که در دولت تدبیر امید با نگاه ویژه دکتر روحانی رییس جمهور محترم، دکتر نوبخت رییس محترم سازمان برنامه و بودجه کشور و دکتر اسلامی وزیر محترم راه و شهرسازی پیشرفت خوبی داشته و امید است تا پایان سال به اتمام برسد و بعنوان هدیه ای از سوی دولت به مردم شریف این استان باشد.

فایل دانلود:

کد خبر : 20777

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۴۴۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۳۰۹۷
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۰۱۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۱۶۶۸۶۹ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

/* */