تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ساعت : ۱۳:۵۲

پروژه هشتگرد-طالقان طی ۲ سال اخیر ۵۰ درصد پیشرفت داشت/دست اندرکاران پروژه هشتگرد طالقان عزم خود را برای بهره برداری این پروژه تا پایان سال جزم کنند/راه هشتگرد طالقان یک مطالبه مردمی است/دولت برای تکمیل هشتگرد طالقان نگاه ویژه ای دارد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در سال ۹۷ و ۹۸ این پروژه در زمره پروژه های ملی قرار گرفت از این رو از طریق اعتبارات ملی حمایت می شود و طی ۲ سال اخیر حدود ۵۰ درصد پیشرفت داشته است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در بازدید از روند پیشرفت پروژه راه هشتگرد-طالقان که روز چهارشنبه صورت گرفت، با اشاره به اینکه این پروژه برای البرز بسیار حائز اهمیت است، افزود: سالیان متمادی است که عملیات اجرایی این پروژه آغاز شده و در ابتدا جاده دسترسی روستایی بود.
وی با بیان اینکه با بهره برداری از این پروژه 45 دقیقه از مسیر هشتگرد به طالقان کم می شود، ادامه داد: شهرستان طالقان می تواند مقصد و هدف گردشگری باشد و نیازمند ارتقا زیرساخت های دسترسی است.
شهبازی گفت: به جهت اهمیت این پروژه و اینکه مطالبه جدی مردمی بوده، وزیر محترم راه و شهرسازی بارها از این مسیر بازدید کرده و دستور لازم را داده اند.
وی افزود: در سال 97 و 98 این پروژه در زمره پروژه های ملی قرار گرفت از این رو از طریق اعتبارات ملی حمایت می شود و طی 2 سال اخیر حدود 50 درصد پیشرفت داشته است.
استاندار البرز اضافه کرد: از آخرین بازدید که یک ماه پیش صورت گرفت، حدود 4 کیلومتر از راه آسفالت شد.
وی گفت: کنارگذر تونل بیش از 60 درصد پیشرفت داشته و زیرسازی و ابنیه در آن در حال انجام است.
شهبازی افزود: روند پیشرفت پروژه خوب است و با توجه به مطالبات مردم و تعهدی که به انها داشته ایم انتظار می رود که دست اندرکاران ساخت این پروژه به تکمیل آن سرعت بخشند.
وی عنوان کرد: این جاده بسیار زیبا که در دولت تدبیر امید با نگاه ویژه دکتر روحانی رییس جمهور محترم، دکتر نوبخت رییس محترم سازمان برنامه و بودجه کشور و دکتر اسلامی وزیر محترم راه و شهرسازی پیشرفت خوبی داشته و امید است تا پایان سال به اتمام برسد و بعنوان هدیه ای از سوی دولت به مردم شریف این استان باشد.

فایل دانلود:

کد خبر : 20777

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۳۲۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۳۶۷۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۱۰۸ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۲۹۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۶۸۴۴۷۲ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026