تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ساعت : ۰۸:۳۱

کوتاهی در مقابله با ساخت و ساز های غیر مجاز از سوی هیچ مدیری پذیرفتنی نیست

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری با تاکید بر لزوم برخورد جدی مدیران مسئول با ساخت و سازهای غیرمجاز اظهار داشت: کوتاهی در مبارزه با این پدیده شوم خیانت به مردم و کشور است و از سوی هیچ مدیری پذیرفتنی نیست.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، علی درویش پور با بیان این مطلب در این جلسه ساماندهی، پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان ساوجبلاغ گفت: با ایجاد بافت نامنظم و تغییر کالبد شهری در زمان مواجه با بحران هایی از نظیر زلزله و آتش سوزی و بروز اتفاقات ناخوشایند به دلیل عدم اجرای قوانین و مقررات و رعایت اصول شهرسازی، دیگر افسوس خوردن به عواقب بی توجهی فایده ای نداشته و بایستی پاسخگوی اشتباهات بود.
وی گفت: در این مسیر نباید سلیقه ای اقدام کرد  بلکه بایستی با اقتدار کامل در این حوزه وارد  عمل شده و با این پدیده شوم مبارزه نماییم.
وی در پایان به ذکر آماری از اقدامات استان در مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز پرداخته و یاداور شد: از ابتدای دولت تدبیر و امید ۶۸۴۹ هکتار از اراضی از طریق دستگاههای اجرایی از جمله؛ آب منطقه ای، جهاد کشاورزی، راه و شهر سازی و منابع طبیعی به کاربری واقعی برگردانده شده اند.

فایل دانلود:

کد خبر : 20769

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۲۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۳۷۹۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۱۳۹ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۳۲۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۶۸۴۵۸۶ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026