تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۳۱

شهرداران استان طوری عمل کنند که مردم تحول را در شهرها احساس کنند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری استانداری البرز خطاب به شهرداران استان گفت: شهرداران باید اصلاحات جدی را در حوزه شهر ها شرع کنند و باید طوری عمل کنیم که مردم تحولات در شهرها احساس کنند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، علی درویش پور با بیان این مطلب در همایش شهرداران استان به میزبانی شهرستان ساوجبلاغ که هر دو ماه یکبار با حضور تمامی شهرداران و برخی از مدیران دستگاههای اجرایی بمنظور هم اندیشی در خصوص مسائل و مشکلات هدایت هرچه بهتر مدیریت شهری تشکیل می شود، اظهار داشت: شهرداری ها در حوزه گردشگری باید به جد ورود نموده و از ظرفیت سرمایه گذاران بسیاری که  آماده سرمایه گذاری در البرز هستند، استفاده کنند.
وی با اشاره به جذب حداکثری اعتبارات در شهرهای استان عنوان کرد: برگشت اعتبارات به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و شهرداران باید در جذب صددرصدی اعتبارات تخصیصی تلاش نمایند.
حدادی، نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست در خصوص لوایح و برنامه های مجلس برای حوزه در آمد پایداری شهرداری ها ،نحوه انتصاب شهرداران و دیگر مسائل مرتبط  مطالبی را مطرح کرد.
در ادامه این نشست مدیرکل امور اقتصادی استان در خصوص نحوه انتخاب ذیحساب شهرداری ها و اعتبارات تخصیصی به شهرداری ها  و ثبت اموال غیر منقول شهرداری ها در سامانه سادا و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در خصوص تبلیغات محیطی شهرداری ها و اقدامات فرهنگی در حوزه مقابله با بیماری کرونا مطالبی را مطرح کردند.
بیان مطالبی پیرامون جشنواره های در دست اقدام و برنامه های حوزه جوانان برای دفاع مقدس از سوی رییس مجمع جوانان استان و بیان نقطه نظرات شهرداران از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.

فایل دانلود:

کد خبر : 20762

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۶۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۳۷۶۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۱۳۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۳۱۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۶۸۴۵۵۸ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026