تاریخ ایجاد خبر : جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت : ۱۷:۲۷

۳۲۰۰۰ نفر ساعت آموزش تخصصی انتخابات دیدند

معاون هماهنگی امور عمرانی و رئیس کمیته آموزش ستاد انتخابات استان گفت: برای آموزش اعضای شعب از جمله نمایندگان فرماندار به تعداد .۱۲۰۰نفرجمع، اعضای شعب اخذرای به تعداد ۶۰۰۰ نفر، سرکاربران IT به تعداد ۱۰۰ نفر، کاربران IT به تعداد ۱۲۰۰ نفر، رانندگان شعب به تعداد ۱۵۰۰ نفر، نیروهای خدماتی به تعداد ۱۲۰۰ نفر، نیروهای انتظامی مستقر در شعب اخذ رای به تعداد ۴۰۰ نفر، سر بازرسین و بازرسین به تعداد ۱۳۰۰ نفر در مجموع به میزان ۳۲۰۰۰ نفر ساعت برنامه ریزی لازم صورت پذیرفت و در دوره های آموزشی تخصصی خود شرکت و از خدمات آموزشی بهره مند شدند.


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز، علی درویش پور با بیان این مطلب اظهار داشت: آموزش صحیح و کاربردی اعضای شعب اخذ رای از جمله نمایندگان فرماندار و سایر اعضای شعب در جهت برگزاری انتخاباتی شفاف، رعایت کامل قانون و اصل بی طرفی از ارکان اصلی برگزاری انتخابات است.
وی تاکید کرد: در این راستا هم در دور اول و هم در دور دوم اعضای شعب اخذ رای و همچنین اعضای ستاد انتخابات استان و شهرستانها آموزش های لازم را گذرانده اند.
وی افزود: در استان البرز انتخاب دومین نماینده مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرج ، فردیس و اشتهارد به دور دوم کشیده شده که در این حوزه  انتخابیه برای برگزاری انتخابات  ۹۰۸ شعبه پیش بینی گردیده است.
 رئیس کمیته آموزش ستاد انتخابات  استان یادآور شد: از همان ابتدای شروع مراحل اجرایی انتخابات در مهرماه سال 98 که مسئولیت کمیته آموزش به اینجانب محول شد نسبت به تشکیل و فعال سازی کمیته آموزش با حضور روسای دانشگاه ها، مراکز آموزشی و افراد با تجربه در امر برگزاری انتخابات اقدام و با استفاده از تمام تکنیک های مدرن آموزشی و استفاده از رسانه و فضای مجازی نسبت به آموزش تمامی دست اندرکاران امر برگزاری انتخابات اقدام لازم صورت پذیرفت.
وی ادامه داد: در این دوره از انتخابات فقط به آموزش اعضای ستاد و عوامل اجرایی صندوق ها بسنده نکردیم بلکه علاوه بر آموزش عوامل انتظامی حاضر در شعب و حتی عوامل خدماتی شعب، از طریق رسانه ها و فضای مجازی و تبلیغات شهری آموزش های لازم برای عموم مردم ارائه شد.
 این مسئول یادآور شد: برنامه هایی تحت عنوان "صندلی مردم"، " اینجا البرز"، " پرسمان" و " یک صبح دیگر" در سیمای البرز و برنامه هایی با عنوان "دانستنی های مجلس"، " انتخاب ما" و" صبح البرز" "وکس پاپ انتخاباتی البرز" در صدای البرز تولید و پخش شد. همچنین بیش از 20 عنوان مونشن گرافی با موضوع انتخابات تهیه و در فضای مجازی منتشر شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز افزود: در این دوره از انتخابات به دلیل شیوع بیماری کرونا پیش بینی های لازم جهت رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در شعب اخذ اتخاذ و آموزش های لازم نیز در این خصوص به تمام متصدیان برگزاری انتخابات داده شده است. در این راستا مردم عزیز و انقلابی می توانند با خیالی آسوده و رعایت پروتکل ها و بدون دغدغه در پای صندوق ها حاضر شوند.

فایل دانلود:

کد خبر : 20711

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۱۴۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۸۳۹
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۰۶۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۷۱۴۸۲۳ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.