تاریخ ایجاد خبر : جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت : ۱۴:۱۶

تمامی اقدامات و برنامه ریزی های لازم برای حضور هر چه با شکوه تر مردم در پای صندوق های رای صورت گیرد

معاون سیاسی و رئیس ستاد انتخابات کشور همزمان با برگزاری مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به استان البرز سفر کرد و ضمن دیدار با استاندار و اعضای ستاد انتخابات البرز در جریان برگزاری انتخابات در حوزه کرج، فردیس و اشتهارد قرار گرفت.


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز، جمال عرف معاون سیاسی و رئیس ستاد انتخابات کشور همزمان با برگزاری مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به استان البرز سفر کرد.
رئیس ستاد انتخابات کشور در این سفر، ضمن دیدار و گفتگو با شهبازی استاندار البرز، در جلسه ستاد انتخابات البرز شرکت کرد و به طور مستقیم در جریان روند اجرایی برگزاری مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد قرار گرفت.
وی ضمن اشاره به اهمیت فراهم بودن تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در البرز تاکید کرد: تمامی اقدامات و برنامه ریزی های لازم در چارچوب قوانین انتخابات و دستورالعمل های بهداشتی برای حضور هر چه با شکوه تر مردم در پای صندوق های رای صورت گیرد.
عرف اظهار داشت: امیدواریم طی روز جاری یک بار دیگر شاهد حضور پررنگ و موثر مردم و همکاری مسئولانه در راستای اجرای دستورالعمل های بهداشتی و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در تمامی ۱۰ حوزه انتخابیه باشیم و مردم بدون کوچکترین مشکلی آرای خود را برای انتخاب نماینده مورد نظر خود در صندوق های رای بیندازند.

فایل دانلود:

کد خبر : 20704

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۱۰

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۴۰۱۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۱۹۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۳۷۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۶۸۴۸۰۳ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026