تاریخ ایجاد خبر : جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۵۵

برای برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ آماده می شویم/امنیت، آرامش و رعایت پروتکل های بهداشتی مهمترین مولفه های برگزاری این دوره از انتخابات است/روند برگزاری انتخابات در البرز بدون هیچ گونه مشکلی در جریان است

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: برگزاری این دوره از انتخابات ما را برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۴۰۰ مهیا می کند.


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز، شهبازی در بازدید از حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد در محل فرمانداری کرج و حضور در شعب اخذ رای در کرج که روز جمعه در جمع خبرنگاران صورت گرفت، افزود: مسجد جامع رجایی شهر همواره تداعی گر حضور حماسی مردم در انتخابات است.
وی ادامه داد: در تمامی شعب اخذ رای، امنیت و آرامش و همچنین پروتکل ها بهداشتی برای هر دو داوطلب به صورت مساوی برقرار است تا مردم بدون هیچ گونه مشکلی در پای صندوق ها حاضر شوند.
شهبازی گفت: کاندیداها تبلیغات خود را در چارچوب قانون انجام داده اند و با توجه به شیوع کرونا تدابیر لازم اندیشیده شد تا از طریق صدا و سیما و فضای مجازی تبلیغات خود را انجام دهند. 
وی افزود: در 908 شعبه اخذ رای البرز به طور جدی فاصله گذاری اجتماعی رعایت می شود و مواد ضدعفونی کننده و ماسک نیز به تعداد کامل برای رای دهندگان و برگزار کنندگان انتخابات پیش بینی شده است.
استاندار البرز اضافه کرد: بر اساس نظر سنجی ها مردم حضور پرشوری خواهند داشت ولی به طور طبیعی به دلیل شیوع بیماری کرونا و با توجه به اینکه دور دوم انتخابات است، میزان حضور مانند مرحله قبل نخواهد بود.
وی گفت: برگزاری این دوره از انتخابات ما را برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال 1400 مهیا می کند.
شهبازی افزود: بنده از هم اکنون به نماینده ای که از سوی مردم انتخاب می شود تبریک عرض می کنم و هر کدام از این عزیزان که منتخب مردم باشند، همراهی های لازم را با وی خواهیم داشت.
وی عنوان کرد: طبق قانون، مردم می توانند ظرف مدت 10 ساعت از 8 صبح تا 18 پای صندوق های رای حاضر شوند.
استاندار البرز گفت: اکنون به ازای هر یک میلیون نفر در البرز یک نماینده وجود دارد از این رو درصدد هستیم که پیگیری های لازم را برای افزایش نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی داشته باشیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 20699

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۷۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۳۶۶۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۱۰۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۲۹۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۶۸۴۴۵۴ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026