تاریخ ایجاد خبر : جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۴۹

فرآیند رای گیری دور دوم مجلس شورای اسلامی در البرز با تمهیدات قانونی و بهداشتی در جریان است/تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات در البرز، حافظ رای مردم هستند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: به مردم قول می دهیم همانند دور اول، تمامی دست اندر کاران انتخابات حافظ رای مردم هستند تا نماینده منتخب استان توسط مردم مشخص شود.


به گزارش کمیته اطلاع رسانی استان البرز، شهبازی در جلسه ستاد انتخابات استان که روز جمعه با حضور عرف معاون سیاسی وزیر کشور برگزار شد، با بیان اینکه اکنون به ازای هر یک میلیون نفر در البرز یک نماینده وجود دارد، افزود: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در البرز فراهم است.
وی ادامه داد: ستاد انتخابات استان و فرمانداران شهرستان های کرج، فردیس و اشتهارد تمامی اقدامات و برنامه ریزی لازم را انجام داده اند تا در چارچوب قوانین انتخابات و دستورالعمل های بهداشتی، مردم در پای صندوق های رای حاضر شوند.
شهبازی افزود: در رای گیری دوم  دور انتخابات مجلس شورای اسلامی، استفاده از استامپ و اثر انگشت برای پیشگیری از شیوع کرونا،حذف شده است.
استاندار البرز اضافه کرد: کاندیداهای البرز تبلیغات خود را در زمان مقرر و با رعایت قوانین در رسانه ها و بویژه رسانه ملی انجام داده اند و امید است نماینده سوم البرز نیز با رای بالا در مجلس شورای اسلامی حضور یابد.
وی گفت: به مردم قول می دهیم همانند دور اول، تمامی دست اندر کاران انتخابات حافظ رای مردم هستند تا نماینده منتخب استان توسط مردم مشخص شود.

فایل دانلود:

کد خبر : 20688

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۵۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۴۰۵۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۲۰۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۳۸۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۶۸۴۸۵۲ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026