تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۱۶:۲۴

عملکرد دستگاه های خدمات رسان زیر ذره بین استاندار البرز/بازدید سرزده استاندار البرز از دیسپاچینگ برق استان البرز/شهروندان عزیز البرز برای استفاده بهینه آب و برق وارد میدان شوند تا دچار خاموشی و بی آبی نشویم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: البرز در کشور تنها استانی بود که پست برق ۴۰۰ کیلوولت نداشت که سال گذشته با پیگیری های صورت گرفته عملیات اجرایی این امکان آغاز شد و تاکنون نیز حدود ۴۶ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در بازدید سرزده از مرکز دیسپاچینگ برق استان که روز شنبه صورت گرفت، با اشاره به اینکه ضرورت دارد مصارف آب و برق در حوزه های مختلف صرفه جویی بیشتری صورت گیرد، افزود: در این بازدید توضیحات جامعی در خصوص نحوه توزیع برق از سوی کارشناسان مربوطه ارائه شد.
وی ادامه داد: همچنین از مرکز پاسخگوی شهروندان (121) نیز دیدن کردیم و این مرکز نیز وظایف خود را بخوبی انجام می دهد.
شهبازی گفت: مرکز پایش هوشمند اقدامات بسیار خوبی را دنبال می کند و فناوری های روز دنیا بکارگیری شده است.
وی افزود: اکنون بیش از 60 درصد کنتورهای برق استان به صورت از راه دور قرائت می شود.
استاندار البرز اضافه کرد: جای خرسندی دارد که تولید و مصرف برق در استان در اوج پیک مصرف نیز تعادل دارد.
وی گفت: همراهی و صرفه جویی هم استانی های عزیزمان در البرز جای قدردانی دارد که با توجه به گرمای فراوان مراعات خوبی صورت گرفته است.
شهبازی افزود: بار اضافی برق تولیدی در البرز به شبکه ملی منتقل می شود تا استان های دیگر کشور که بعضا بسیار گرم هستند نیز از این امکان مهم بهره مند شوند.
وی عنوان کرد: توزیع برق استان مرزهای دانش را درنوردیدند و مرکز پایش برق این استان پس از تهران در جایگاه دوم کشور قرار دارد.
استاندار البرز گفت: امید است سطح رضایتمندی مردم از خدمات توزیع برق استان ارتقا یابد.
وی افزود: البرز در کشور تنها استانی بود که پست برق 400 کیلوولت نداشت که سال گذشته با پیگیری های صورت گرفته عملیات اجرایی این امکان آغاز شد و تاکنون نیز حدود 46 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
شهبازی عنوان کرد: تلاش های صورت گرفته در شرکت توزیع نیروی برق استان قابل تقدیر است و از وزیر محترم نیرو برای تامین برق و آب البرز کمال تشکر را داریم.
لازم به ذکر است که به دلیل مدیریت مصرف برق در استان، 4 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار از سوی وزارت نیرو به استان البرز برای ارتقا زیرساخت های تامین نیرو اختصاص یافته است.

فایل دانلود:

کد خبر : 20171

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۳۷۰

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۲۶۶۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۹۰۹ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۵۸۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۹۸۶۶۴۹ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026