تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۱۳:۰۵

مدیران البرزی پاسخگوی مشکلات حوزه خود باشند/فرمانداران البرز بر روند خدمات دهی دستگاه ها و حل مشکلات مردم نظارت کنند/هر دستگاهی متولی دارد و نباید مشکلات جزئی به سطوح کلان برسد/مشکلات و مطالبات مردم در هر حوزه ای به جد رسیدگی شود

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: هر دستگاهی متولی دارد و مدیران باید پاسخگوی مشکلات و مطالبات مردم باشند همچنین ضرورت دارد فرمانداران استان نیز نظارت ویژه ای را در دستور برنامه قرار دهند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی با بیان این مطلب در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، افزود: به طور قطع کمکاری و سهل انگاری از سوی مدیران در خصوص حل مشکلات مردم بخشودنی نیست.
وی ادامه داد: مدیران دستگاه های استان نباید اجازه دهند مسائل جزئی به سطوح کلان برسد چراکه چنین مواردی مانع سیاستگذاری و تصمیم سازی های بزرگ از سوی مسئولان ارشد می شود.
شهبازی گفت: اگر مردم در دریافت خدمت خاصی دچار مشکل شده اند، مدیر مربوطه باید با اهتمامی ویژه درصدد حل آن باشد و فرماندار و معاون مربوطه در استانداری نیز روند امور را تا حصول نتیجه منطقی دنبال کنند.
وی افزود: مردم ولی نعمت ما هستند و بنده بعنوان نماینده عالی دولت در استان وظیفه دارم با تصمیم گیری و تصمیم سازی صحیح در سطوح بالاتر و پیگیری های ملی موجبات ارتقا زیرساخت های استان و سرعت بخشی به مسیر توسعه البرز را فراهم کنم.
استاندار البرز اضافه کرد: مدیران دستگاه ها و فرمانداران، اجازه ندهند که مشکلات کوچک و قابل حل به مسائلی دست و پا گیر در مسیر توسعه استان تبدیل شود.
وی گفت: طبق منویات مقام معظم رهبری و تکالیفی که دولت تدبیر و امید بر دوش ما نهاده، مهمترین وظیفه ما کسب رضایتمندی مردم است.

فایل دانلود:

کد خبر : 20165

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۱۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۱۳۵۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۷۶۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۷۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۵۰۴۵۹۴ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026