تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۱۵:۱۶

استاندار البرز شنبه هر هفته در صفحات مجازی رسمی استانداری پاسخگوی مردم است/شفاف و بی پرده پاسخگوی شما هستیم

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز گفت: با توجه به شرایط خاص شیوع بیماری کرونا و ضرورت پرهیز از حضور در اجتماعات، استاندار محترم البرز شنبه هر هفته در صفحات مجازی رسمی استانداری البرز پاسخگوی شهروندان خواهد بود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، محمدرضا جهانشاهلو با اعلام این خبر افزود: استاندار محترم البرز همواره بر این امر تاکید دارند که مردم ولی نعمتان ما هستند و باید در راستای بسط سلامت، امنیت و رفاه آنها در جامعه با اهتمام ویژه ای برنامه ریزی و اقدام کنیم.
وی ادامه داد: سابق بر این دکتر شهبازی به صورت مستمر در شهرستان های البرز حضور می یافتند و دیدار مردمی یکی از اهداف مهم این سفرها محسوب می شد.
جهانشاهلو گفت: اکنون نیز این سفرها ادامه دارد ولی به دلیل لزوم رعایت فاصله اجتماعی و اهمیت حفاظت از سلامت مردم از تشکیل اجتماعات جلوگیری می شود.
وی افزود: برای این منظور با تدبیر استاندار محترم البرز از طریق فضای مجازی شرایطی فراهم شد که مردم، مشکلات و دغدغه های خود را مطرح کرده و پاسخ خود را از نماینده عالی دولت در استان دریافت نمایند.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز اضافه کرد: از این پس شنبه های هر هفته، شهروندان می توانند پاسخ موضوعات مطروحه خود را از طریق شبکه های مجازی رسمی استانداری و مستقیم از سوی استاندار البرز دریافت کند.
وی گفت: نظرات، پیشنهادات و پیشنهادات شهروندان از شبکه های مجازی رسمی استانداری پس از مطالعه مستقیم استاندار محترم البرز پاسخ داده می شود.
جهانشاهلو افزود: صفحه ostandari_alborz@ در اینستاگرام آماده دریافت مطالب شهروندان عزیز است.

فایل دانلود:

کد خبر : 20112

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۴۶

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۱۴۲۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۷۷۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۸۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۵۰۴۶۶۵ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026