تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۴۹

میل و توجه دانشگاه فنی و حرفه ای کشور به سمت تقاضای نیروی بازار کار است// رشد و توسعه اقتصادی دغدغه اصلی کشور است

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور با تاکید بر اینکه میل و توجه دانشگاه فنی و حرفه ای کشور به سمت تقاضای نیروی کار آموزش دیده است، گفت: دانشگاه فنی و حرفه ای کشور دانشگاهی ماموریت گراست که وظیفه تربیت تکنسین نیروهایی که در تولید واقع می شوند بر عهده دارد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، دکتر ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور با بیان این مطلب در جلسه شورای مهارت استان که به ریاست دکتر شهبازی استاندار البرز در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن تبریک روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و مهارتی اظهار داشت: امضای این تفاهم نامه همکاری ماحصل پیگیری های مداوم استاندار محترم البرز است که با همت و پشتکار در صدد تحقق اهداف و سیاست های دولت در حوزه تولید و اشتغال است.
وی افزود: یکی از شاخص های توسعه در دنیای امروز آموزش های مهارتی است که خوشبختانه استانداری البرز با درک صحیحی از این موضوع در تلاش است تا با برقراری ارتباط تنگاتنگ میان دانشگاه و صنعت زمینه رشد و توسعه اقتصادی استان را فراهم نماید.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور تقاضا محوری و توجه به تقاضای بازار کار را بسیار حائز  اهمیت عنوان کرد و گفت: باید از سوی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور به سمتی حرکت کنیم که خروجی آن منجر به اشتغال، رشد اقتصادی و بهره وری شود.

فایل دانلود:

کد خبر : 20098

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۱۲

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۱۲۸۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۷۴۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۶۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۵۰۴۵۲۷ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026