تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۹:۲۵

جلسه بررسی وضعیت جذب اسناد خزانه در دستگاه های اجرایی استان البرز برگزار شد

دومین جلسه بررسی اعتبارات عمرانی استان در سالن همایش های اداره کل امور اقتصادی و دارایی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، در این جلسه که کلیه مدیران دستگاه های اجرایی استان و شهرداران حضور داشتند، گزارشی در خصوص آخرین وضعیت اقدامات عمرانی از محل بودجه سال ۹۸ و نحوه جذب آن تا پایان سال مالی ارائه شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی در این جلسه اظهار داشت: یکی از دغدغه های جدی استاندار محترم به نتیجه رسیدن پروژه های عمرانی و عدم برگشت اعتبارات است.
وی یکی از مهمترین تکالیف مدیران دستگاه های اجرایی را جذب اعتبار و هزینه کرد اعتبارات در راستای استمرار خدمت رسانی و ایجاد رضایتمندی برای مردم شریف استان دانست.
درویش پور عنوان کرد: در این شرایط که کشور تحت تحریم های اقتصادی است، بایستی با برنامه ریزی درست و نظارت کامل اعتبارات استانی را در مسیر پیشرفت استان استفاده نماییم.
معاون عمرانی استانداری البرز ضمن تقدیر از اداره کل منابع طبیعی به لحاظ جذب صد درصدی اعتبارات تقدیر و از سایر دستگاه ها خواست به اعتبارات استانی اکتفا ننموده و پیگیر جذب اعتبارات ملی برای البرز باشند.

فایل دانلود:

کد خبر : 20049

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۵۶

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۱۴۱۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۷۶۸ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۷۸۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۵۰۴۶۵۲ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026