تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۰۶

بازدیدهای میدانی و مستمر را برای حل موانع تولید ادامه می دهیم/دولت برای شکوفایی بخش خصوصی همراه است/البرز در حوزه های مواد غذایی، دارو و قطعات خودرو در کشور صاحب نام است/عرصه برای تحقق جهش تولید در البرز فراهم است

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: بازدیدهای میدانی و مستمر از واحدهای تولیدی و صنعتی و احصا مشکلات و موانع و اتخاذ تدابیر لازم برای حل آنها، نمود بارز همراهی دولت برای شکوفایی بخش خصوصی در کشور است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در بازدید از چند واحد تولیدی بزرگ کشور مستقر در البرز با اشاره به اینکه این واحدها از برندهای مطرح ملی هستند، افزود: این واحدها در کشور جایگاه ویژه ای در ارز آوری و صادرات دارند.
وی ادامه داد: یکی از ماموریت های مهم محوله از سوی رییس جمهور محترم به استانداران در سال جهش تولید طبق منویات مقام معظم رهبری، همراهی، همگامی و هم افزایی با مدیران و سرمایه گذاران در بخش صنعت و تولید کشور جهت تسهیل و رفع موانع است.
شهبازی گفت: البرز در حوزه تولید مواد غذایی، دارو و قطعه سازی دارای زیرساخت های محکمی دارد و بستر لازم برای فعالیت آنها فراهم است.
وی افزود: همچنین این استان مامن بسیار خوبی برای فعالیت شرکت های دانش بنیان است و در این راستا نیز حرف های بسیاری برای گفتن داریم.
استاندار البرز اضافه کرد: بازدیدهای میدانی و مستمر از واحدهای تولیدی و صنعتی و احصا مشکلات و موانع و اتخاذ تدابیر لازم برای حل آنها، نمود بارز همراهی دولت برای شکوفایی بخش خصوصی در کشور است.
وی گفت: در شرایطی که استکبار جهانی اقتصاد کشور را نشانه گرفته دولت و بخش خصوصی دست در دست هم داده اند و چرخ های اقتصاد را پرسرعت تر به حرکت در آورده اند.
استاندار البرز مشوق و پشتیبان تولیدکنندگان است
مدیرعامل یکی از شرکت های تولید موادغذایی در البرز گفت: از استاندار پرتلاش، جوان و متعهد استان که مشوق و پشتیبان تولیدکنندگان در البرز است کمال قدردانی را دارم.
محمدعلیزاده افزود: در این واحد 210 نفر فعال هستند و صادرات به کشورهای آسیایی نیز داریم و امیدواریم با همکاری مسئولان معضلات صادرات حل شود و بتوانیم در این راستا فعال تر باشیم.

با حمایت های ملی و استاندار البرز در تولید قطعات پتروشیمی به خودکفایی رسیدیم
مدیرعامل یک شرکت تولید قطعات پتروشیمی نیز در ادامه گفت: بازدید استاندار بسیار ارزشمند و مغتنم بود چراکه مشکلات را مطرح کردیم و راهنمایی های لازم را نیز گرفتیم.
فرج پور افزود: این واحد با حمایت مسئولان ملی و استاندار محترم البرز توانسته کشور را از نظر پمپ های نفت و گاز و پتروشیمی به خودکفایی برساند.
وی با بیان اینکه 400 نیروی کار در این مجموعه فعال هستند، ادامه داد: این تکنولوژی بومی شده و هیچ کشوری نمی تواند ما را از این جهت تحت فشار تحریم بگذارد.

فایل دانلود:

کد خبر : 19699

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۹۳

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۶۹۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۵۱ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۱۲۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۳۶۵۰۸۹ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026