تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۶:۰۸

بخش خصوصی البرز به باور اتحاد مسئولان برای تسهیل مسیر تولید رسیده اند/البرز در حوزه تولید، صنعت و تجارت کشور حرف های بسیاری برای گفتن دارد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: بنده و همکارانم در حوزه های مختلف اعم از دستگاه قضا و اجرا و مجلس شورای اسلامی با همراهی نماینده محترم ولی فقیه در استان درصدد تسهیل مسیر تولید و اشتغال هستیم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در بازدید از یک شرکت تولید مواد غذایی در البرز که روز پنجشنبه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت صورت گرفت، با اشاره به اینکه این واحد بسیار صاحب نام و با قدمت بالا است، افزود: نگاه سرپرست محترم وزارت صمت به تولیدات صادرات محور بسیار حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: در این بازدید، صاحب این واحد تولیدی درخواستی در خصوص تامین مواد اولیه داشتند که دستورات لازم نیز اخذ شد.

شهبازی گفت: البرز در حوزه صنعت و تجارت بویژه دارو، مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی، قطعات خودرو حرف های بسیاری برای گفتن دارد.

وی افزود: سیاست های شعار سال مبنی بر جهش تولید براساس فرامین مقام معظم رهبری، البرز در تولید، تجارت، شتاب دهنده ها و شرکت های دانش بنیان برنامه محور در حال فعالیت است.

استاندار البرز اضافه کرد: تحریم ها و محدودیت ها در البرز معنا ندارد و گام های استان برای نیل به اهداف توسعه ای و جهش تولید مستحکم است.

وی گفت: بنده و همکارانم در حوزه های مختلف اعم از دستگاه قضا و اجرا و مجلس شورای اسلامی با همراهی نماینده محترم ولی فقیه در استان درصدد تسهیل مسیر تولید و اشتغال هستیم.

شهبازی افزود: بخش خصوصی نیز در البرز به باور اتحاد و انسجام مسئولان برای گره گشایی از مشکلات تولید و تجارت رسیده اند و تلاش های آنها با کمترین چشمداشت  قابل تقدیر است.

فایل دانلود:

کد خبر : 19691

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۸۲

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۳۴۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۰۹ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۰۹۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۳۶۴۷۳۷ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026