تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۲۷

بستری امن همراه با اتحاد و انسجام مسئولان برای کسب رضایتمندی مردم فراهم است/تعامل دستگاه قضا در البرز یکی از ارکان اصلی سرعت بخشی به توسعه استان است/درک مشترک از موضوعات استان، موجبات هماهنگی قوا در البرز را فراهم آورده است

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: همواره درصدد ایجاد بسترهای اعتماد متقابل و اتحاد و انسجام در استان بوده ایم و خدا را شاکرم که این امر محقق شده و در ماه های اخیر پروژه‌های بزرگی پس از سال ها انتظار گره گشایی شد و به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در دیدار با رئیس کل دادگستری استان که روز پنجشنبه بمناسبت هفته قوه قضاییه صورت گرفت؛ افزود: یکی از ارکان و پایه های اساسی تداوم اتحاد و انسجام مجموعه مسئولان استان در راستای کسب رضایتمندی مردم در البرز طبق منویات مقام معظم رهبری است.

وی با قدردانی از حسن همکاری و تعامل ویژه رییس کل دادگستری استان در مسیر توسعه و پیشرفت استان، ادامه داد: مجموعه دستگاه قضا در استان بسیار همراه هستند و در سایه این هم افزایی و آرامش موجود، گره گشایی از تنگناهای استان در حوزه های مختلف با چالش کمتری مواجه است.

شهبازی گفت: درک مشترک از مسائل استان از موضوعات حائز اهمیتی است که بین دستگاه‌های اجرایی و دستگاه قضای استان حاکم است.

وی افزود: از زمان حضور دکتر فاضلی در سمت رییس کل دادگستری استان، روند رسیدگی به پرونده ها تسریع شده و همکاری ها برای رفع موانع توسعه استان، پررنگ تر شده است.

استاندار البرز اضافه کرد: همواره درصدد ایجاد بسترهای اعتماد متقابل و اتحاد و انسجام در استان بوده ایم و خدا را شاکرم که این امر محقق شده و در ماه های اخیر پروژه‌های بزرگی پس از سال ها انتظار گره گشایی شد و به بهره برداری رسید.

همراهی استاندار البرز فضا را برای خدمتگزاری فراهم کرده است

رییس کل دادگستری استان البرز نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش های استاندار البرز با اشاره به اینکه این هفته متعلق به مجموعه خدمتگزاران نظام است، افزود: مجموعه سران نظام متحد و منسجم هستند و این الگو در کشور تسری یافته است.

فاضلی ادامه داد: پس از حضور در البرز و آشنایی با استاندار محترم البرز به این باور رسیدم که بواسطه هماهنگی های صورت گرفته، فضا برای خدمت فراهم است.

وی گفت: نقش حمایتی و راهبری استاندار البرز بعنوان نماینده عالی دولت در استان در پیشبرد اهداف بسیار موثر عمل کرده است.

رییس کل دادگستری البرز افزود: معتقدم که نقش مدیر در ایجاد تعامل و هماهنگی زیرمجموعه بسیار تعیین کننده است و این اراده در استاندار البرز در بسیج دستگاه اجرایی برای پیشبرد برنامه ها وجود دارد. 

فایل دانلود:

کد خبر : 19689

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۷۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۵۰۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۲۹ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۱۰۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۳۶۴۸۹۴ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026