تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۰۸:۱۶

پروژه اشتغال مهارت محور باید با جدیت در دستور کار دستگاه ها قرار گیرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز بر ضرورت توجه دستگاه های اجرایی استان به منظور عملیاتی شدن پروژه اشتغال مهارت محور تاکید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، جهانگیر شاهمرادی با بیان این مطلب در نشست پایش و بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی استان در رابطه با اجرای پروژه" اشتغال مهارت محور" که در دفتر معاونت اقتصادی برگزار شد، اظهار داشت: استان البرز به عنوان استان پایلوت در موضوع پروژه اشتغال مهارت محور است و در صورت موفقیت طرح می تواند در کشور عملیاتی شده و آثار و نتایج مطلوبی در حوزه کاهش نرخ بیکاری و بهبود وضعیت کمی و کیفی تولیدات داشته باشد.
وی افزود: در این راستا اجرای موفق این پروژه منوط به برنامه ریزی دقیق، پیگیری مصوبات و ورود جدی دستگاه های اجرایی به این موضوع است.
شاهمرادی خاطر نشان کرد: استاندار محترم البرز به جد پیگیر عملیاتی شدن این پروژه است بنابراین هر یک از دستگاه های ذیربط باید ظرف هفته آینده گزارش اقدامات خود را در حوزه جذب و آموزش ارائه دهند.
لازم به ذکر است گزارش دستگاه های اجرایی درخصوص اجرای پروژه و اقدامات به عمل آمده در این خصوص و همچنین اتخاذ تصمیمات لازم  جهت تسریع در اجرای پروژه از جمله مصوبات این نشست بود.

فایل دانلود:

کد خبر : 19681

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۷۸

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۴۸۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۵۲۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۱۰۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۳۶۴۸۷۷ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026