تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۳۵

مجمع خیرین امنیت ساز در البرز تشکیل می شود/سیر افزایشی بیماری کرونا تنها با همراهی مردم متوقف می شود/نیروی انتظامی البرز همواره پای کار و آماده است/خیرین البرز در فراز و نشیب های استان همراه و مساعد هستند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: مجمع خیرین امنیت ساز طبق منویات مقام معظم رهبری و ابلاغ شورای عالی امنیت ملی و وزارت کشور است از این رو همراهی لازم را برای این امر خواهیم داشت.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در جلسه خیرین امنیت ساز که روز چهارشنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با بیان اینکه ارتباط مستمر و تنگاتنگی با نیروی انتظامی استان دارم، افزود: براین اساس برای حل و فصل موضوعات و مباحث مختلف جهت تامین و ثبات امنیت استان همراهی و تعامل خوبی داریم.
وی با قدردانی از تلاش های سردار محمدیان فرمانده نیروی انتظامی استان و مجموعه انتظامی البرز، ادامه داد: در بحث کشفیات مواد مخدر توفیقات ارزشمندی برای البرز کسب شده است.
شهبازی گفت: خیرین بزرگی در البرز فعالیت دارند که حضور پر ثمر آنها جای خرسندی دارد.
وی افزود: البرز به دلیل تراکم بالای جمعیت و رشد روز افزون مهاجرت ها با چالش های بسیاری مواجه است و توسعه و ارتقا زیرساخت ها همچنان ضروری است.
استاندار البرز با اشاره به وضعیت شیوع بیماری کرونا در البرز، اضافه کرد: البرز پیک اول شیوع این بیماری را گذرانده است ولی از 14 خرداد امسال شاهد افزایش مراجعان به بیمارستان ها و تلفات ناشی از این بیماری بودیم.
وی گفت: اکنون پرسنل بیمارستان ها خسته هستند و از سوی دیگر رسته های مختلف شغلی در البرز بیش از 4 هزار میلیارد خسارت دیده اند که این عوامل مهمترین دغدغه های ما محسوب می شوند.
شهبازی با بیان اینکه خوشبختانه در استان البرز هماهنگی و همکاری بین مسئولان رده های مختلف فراوان است، افزود: تاکنون تمامی رسانه های استان، ائمه جمعه و جماعات و سایر مسئولان برای آگاهی بخشی به مردم در زمان شیوع کرونا، همراهی بسیار خوبی داشتند.
وی گفت: مردم با این تعامل و اتحاد حاکم، به این باور رسیده اند که مسئولان برای بهبود شرایط به صورت برنامه محور و ساختار یافته در حال فعالیت هستند.
استاندار البرز با بیان اینکه نیروی انتظامی بیش از 700 ماموریت دارد، افزود: در تماس ها و ارتباطات مکرر با فرمانده نیروی انتظامی استان و زیر مجموعه آن هیچ گاه آثاری از عدم آمادگی در آن ندیدم.
وی با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) مبنی بر اینکه سلامتی و امنیت دو نعمتی هستند که تا دچار خدشه نشوند کسی قدردان آنها نیست، عنوان کرد: مجمع خیرین امنیت ساز باید در کمترین زمان ممکن تشکیل شود.
شهبازی گفت: این مجمع می تواند در رابطه با بسیاری از چالش های استان چاره ساز باشد.
وی افزود: این مجمع طبق منویات مقام معظم رهبری و ابلاغ شورای عالی امنیت ملی و وزارت کشور است از این رو همراهی لازم را برای این امر خواهیم داشت.
استاندار البرز ادامه داد: سران و اعضای 3 قوه پای کار هستند که طبق فرامین مقام معظم رهبری موجبات رضایتمندی مردم را فراهم کنند.

فایل دانلود:

کد خبر : 19676

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۷۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


ادارات کل استانداری

djjak
بازدید امروز ۴۷۸۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۴۶۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۷۷۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۳۶۴۳۶۹ نفر

کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026